مجلس ایران دات كام
حوزه شبستر

حوزه انتخابیه شبستر

درباره حوزه انتخابیه شبستر

تعداد کرسی: یک کرسی

کاندیداهای پر طرفدار حوزه شبستر

کاندیداهای احتمالی حوزه شبستر

توجه: لطفا اگر کاندیدای حوزه انتخابیه شبستر که می شناسید هنوز در سایت ثبت نام نکرده اند، به ایشان اطلاع دهید.

حوزه شبستر

شهرستان شبستر در غرب آذربایجان شرقی با وسعت ۲۷۵۰ کیلومتر مربع قرار گرفته و در بین شهرستان های مرند، تبریز، ورزقان، اسکو، خوی، سلماس و دریاچه ارومیه قرار گرفته است. شهرستان شبستر از شهرستان های واقع در جادهٔ ترانزیت تبریز - ارومیه بوده و در مسیر خط آهن ایران - ترکیه واقع شده است. شبستر، شهرستانی دانشگاهی است که به رغم جمعیت اندک مرکزآن، دانشجوی بسیاری در خود جا داده است.
حوزه شبستر یکی از پر شورترین حوزه های انتخابیه در انتخابات مجلس است. تبلیغات انتخاباتی در این حوزه در موعد قانونی برگزار می شود و کاندیداهای حوزه شبستر پس از ثبت نام در وزارت کشور (یا فرمانداریها) و تایید صلاحیت، به تبلیغات می پردازند. کاندیداهای احتمالی انتخابات مجلس یازدهم ( انتخابات مجلس 98 ) می توانند با ثبت نام در سایت مجلس ایران، از خدمات سایت اعم از معرفی (بیوگرافی کاندیدا، سوابق مدیریتی و اجرایی، برنامه های کاندیدا وغیره) ، ارتباط با کاندیدا ، اعلام طرفداری برای اطلاع رسانی به مردم شریف حوزه انتخابیه شبستر استفاده کنند.حوزه شبستر دارای یک کرسی یا صندلی در مجلس شورای اسلامی می باشد. انتخابات شبستر در هر دوره انتخابات از مشارکت بالای مردم برخوردار است و امید می رود در انتخابات مجلس 98 یا همان انتخابات مجلس یازدهم مشارکت بالایی با فعالیت تبلیغات انتخاباتی کاندیداهای شبستر داشته باشد.

تازه های شبستر در مجلس

نظرات مردم شبستر

مردم شریف حوزه انتخابیه شبستر، می توانید در این قسمت نظرات و پیشنهادات، مشکلات و دغدغه های خود را در مورد شبستر و انتظارات خود از کاندیداهای شبستر بنویسید تا نمایندگان شما در مجلس یازدهم به این مسایل توجه بیشتری داشته باشند.