مجلس ایران دات كام
حوزه سپیدان

حوزه انتخابیه سپیدان

درباره حوزه انتخابیه سپیدان

تعداد کرسی: یک کرسی

کاندیداهای پر طرفدار حوزه سپیدان

کاندیداهای احتمالی حوزه سپیدان

توجه: لطفا اگر کاندیدای حوزه انتخابیه سپیدان که می شناسید هنوز در سایت ثبت نام نکرده اند، به ایشان اطلاع دهید.

حوزه سپیدان

شهرستان سپیدان شهرستانی در استان فارس است که مرکز آن شهر اردکان می باشد. آب وهوای خنک منطقه در تابستان و کوه های پوشیده از برف در زمستان و جاذبه گردشگری طبیعی منطقه و وجود پیست سوار کاری و پیست اسکی و مناطقی همچون تنگ تیزاب و آبشار مارگون و چله گاه رونق خاصی به صنعت گردشگری داده است. درختان گردو و هلو و سیب و گیلاس بیشترین محصولات منطقه را در بر می گیرد.
حوزه سپیدان یکی از پر شورترین حوزه های انتخابیه در انتخابات مجلس است. تبلیغات انتخاباتی در این حوزه در موعد قانونی برگزار می شود و کاندیداهای حوزه سپیدان پس از ثبت نام در وزارت کشور (یا فرمانداریها) و تایید صلاحیت، به تبلیغات می پردازند. کاندیداهای احتمالی انتخابات مجلس یازدهم ( انتخابات مجلس 98 ) می توانند با ثبت نام در سایت مجلس ایران، از خدمات سایت اعم از معرفی (بیوگرافی کاندیدا، سوابق مدیریتی و اجرایی، برنامه های کاندیدا وغیره) ، ارتباط با کاندیدا ، اعلام طرفداری برای اطلاع رسانی به مردم شریف حوزه انتخابیه سپیدان استفاده کنند.حوزه سپیدان دارای یک کرسی یا صندلی در مجلس شورای اسلامی می باشد. انتخابات سپیدان در هر دوره انتخابات از مشارکت بالای مردم برخوردار است و امید می رود در انتخابات مجلس 98 یا همان انتخابات مجلس یازدهم مشارکت بالایی با فعالیت تبلیغات انتخاباتی کاندیداهای سپیدان داشته باشد.

تازه های سپیدان در مجلس

نظرات مردم سپیدان

مردم شریف حوزه انتخابیه سپیدان، می توانید در این قسمت نظرات و پیشنهادات، مشکلات و دغدغه های خود را در مورد سپیدان و انتظارات خود از کاندیداهای سپیدان بنویسید تا نمایندگان شما در مجلس یازدهم به این مسایل توجه بیشتری داشته باشند.