مجلس ایران دات كام
حوزه سپیدان

حوزه انتخابیه سپیدان

درباره حوزه انتخابیه سپیدان

تعداد کرسی: یک کرسی

کاندیداهای پر طرفدار حوزه سپیدان

کاندیداهای حوزه سپیدان

توجه: لطفا اگر کاندیدای حوزه انتخابیه سپیدان که می شناسید هنوز در سایت ثبت نام نکرده اند، به ایشان اطلاع دهید.
تبلیغات انتخاباتی
تبلیغات انتخاباتی

حوزه سپیدان

شهرستان سپیدان شهرستانی در استان فارس است که مرکز آن شهر اردکان می باشد. آب وهوای خنک منطقه در تابستان و کوه های پوشیده از برف در زمستان و جاذبه گردشگری طبیعی منطقه و وجود پیست سوار کاری و پیست اسکی و مناطقی همچون تنگ تیزاب و آبشار مارگون و چله گاه رونق خاصی به صنعت گردشگری داده است. درختان گردو و هلو و سیب و گیلاس بیشترین محصولات منطقه را در بر می گیرد.
حوزه سپیدان یکی از پر شورترین حوزه های انتخابیه در انتخابات مجلس است. تبلیغات انتخاباتی در این حوزه در موعد قانونی برگزار می شود و کاندیداهای حوزه سپیدان پس از ثبت نام در وزارت کشور (یا فرمانداریها) و تایید صلاحیت، به تبلیغات می پردازند. کاندیداهای انتخابات مجلس دوازدهم ( انتخابات مجلس 1402 ) می توانند با ثبت نام در سایت مجلس ایران، از خدمات سایت اعم از معرفی (بیوگرافی کاندیدا، سوابق مدیریتی و اجرایی، برنامه های کاندیدا وغیره) ، ارتباط با کاندیدا ، اعلام طرفداری برای اطلاع رسانی به مردم شریف حوزه انتخابیه سپیدان استفاده کنند.حوزه سپیدان دارای یک کرسی یا صندلی در مجلس شورای اسلامی می باشد. انتخابات سپیدان در هر دوره انتخابات از مشارکت بالای مردم برخوردار است و امید می رود در انتخابات مجلس 1402 یا همان انتخابات مجلس دوازدهم مشارکت بالایی با فعالیت تبلیغات انتخاباتی کاندیداهای سپیدان داشته باشد. تایید صلاحیت شده های قطعی سپیدان را در تایید صلاحیت سپیدان مجلس دوازدهم دنبال کنید. تایید صلاحیت قطعی مجلس 1402

تازه های سپیدان در مجلس

نظرات مردم سپیدان

مردم شریف حوزه انتخابیه سپیدان، می توانید در این قسمت نظرات و پیشنهادات، مشکلات و دغدغه های خود را در مورد سپیدان و انتظارات خود از کاندیداهای سپیدان بنویسید تا نمایندگان شما در مجلس دوازدهم به این مسایل توجه بیشتری داشته باشند.
حسین همتی:

با عرض سلام و احترام، خواهشمند است نسبت به جایگاه شهرستان سپیدان در چشم انداز ۱۴۰۴ توضیحات لازم اعلان نماید، آیا در دوره حضور آقای خادم در مجلس شورای اسلامی دهم کاربست های لازم در این زمینه صورت پذیرفته است؟


مرتضی ماندنی:

با سلام خفظ ارزشها و آرمانهای انقلاب واجب است خون جوانانی که بخاطر امنیت وآسایش ما ریخته شده را پایمال نکنیم لطفا افرادی که لایق نیستند وارد مجلس نکنید اصلا تایید شان نفرمایید که مجبور باشیم با این افراد بجنگیم همین الان بین افرادی که برای سپیدان قصد نماینده شدن را دارند افرادی که لایق نماینده شدن نیستند وجود دارد خواهشمند است بخاطر خودتان هم که شده در بکار گیری این افراد خیلی دقت فرمایید با تشکر این جانب اعلام همکاری جهت هویت نامزدهای سپیدان در هر دوره را دارم ممنون


پروانه ماندنی:

(حذف)... چرا بعد از گذشت چند سال اونم تو قرن 21 این همه محرومیت تو این روستاها اونا که از شهر فاصله چندانی ندارند چه برسه به اون روستاهایی که دورافتاده هستن رؤیت میشه واقعا چرا ؟ تا کی ما باید درگیر قومی گرایی و این همه تبعیض و فساد باشیم.