مجلس ایران دات كام
حوزه سروستان، خرامه و کوار

حوزه انتخابیه سروستان، خرامه و کوار

درباره حوزه انتخابیه سروستان، خرامه و کوار

تعداد کرسی: یک کرسی

کاندیداهای پر طرفدار حوزه سروستان، خرامه و کوار

کاندیداهای حوزه سروستان، خرامه و کوار

توجه: لطفا اگر کاندیدای حوزه انتخابیه سروستان، خرامه و کوار که می شناسید هنوز در سایت ثبت نام نکرده اند، به ایشان اطلاع دهید.
تبلیغات انتخاباتی
تبلیغات انتخاباتی

حوزه سروستان، خرامه و کوار

شهرستان سروستان یکی از شهرستان های استان فارس می باشد که در ناحیهٔ مرکزی این استان واقع شده است. مرکز این شهرستان، شهر سروستان می باشد. جمعیت این شهرستان بر پایه سرشماری سال ۱۳۹۵ برابر با ۳۸٬۱۱۴ تن بوده است. وجود ده ها اثر معتبر تاریخی و ظهور و درخشش مشاهیر علم و ادب درخطهٔ سروستان، تجلی دیرینگی و عمق ریشه های فرهنگی و مدنی این منطقه، در تاریخ ایران زمین می باشد. از لحاظ اقتصادی، منطقه سروستان قطب بزرگ کشت محصولات باغی و زراعی همچون پسته، زیتون و… می باشد و در کنار آن با توسعه و گسترش مراکز صنعتی، بهره برداری از منابع نفتی در آینده نزدیک، این منطقه به یکی از کانون های عمده صنعت و انرژی کشور تبدیل می شود.
شهرستان خرامه یکی از شهرستانهای استان فارس می باشد. این شهرستان دارای دو بخش می باشد: بخش مرکزی خرامه با جمعیتی حدود ۴۰۲۰۰ نفر و بخش کربال به مرکزیت سلطان شهر با جمعیتی حدود ۲۱۷۰۰ نفر.
کوار به مرکزیت شهر کوار با مساحت ۱٬۶۵۰ کیلومتر مربع در مرکز استان فارس قرار دارد. جمعیت این شهرستان طبق آخرین سرشماری ۱۳۹۵ خورشیدی برابر بر با ۸۳٬۸۸۳ تن می باشد. شهرستان کوار شامل دو بخش مرکزی و طسوج می باشد.
حوزه سروستان، خرامه و کوار یکی از پر شورترین حوزه های انتخابیه در انتخابات مجلس است. تبلیغات انتخاباتی در این حوزه در موعد قانونی برگزار می شود و کاندیداهای حوزه سروستان، خرامه و کوار پس از ثبت نام در وزارت کشور (یا فرمانداریها) و تایید صلاحیت، به تبلیغات می پردازند. کاندیداهای انتخابات مجلس دوازدهم ( انتخابات مجلس 1402 ) می توانند با ثبت نام در سایت مجلس ایران، از خدمات سایت اعم از معرفی (بیوگرافی کاندیدا، سوابق مدیریتی و اجرایی، برنامه های کاندیدا وغیره) ، ارتباط با کاندیدا ، اعلام طرفداری برای اطلاع رسانی به مردم شریف حوزه انتخابیه سروستان، خرامه و کوار استفاده کنند.حوزه سروستان، خرامه و کوار دارای یک کرسی یا صندلی در مجلس شورای اسلامی می باشد. انتخابات سروستان، خرامه و کوار در هر دوره انتخابات از مشارکت بالای مردم برخوردار است و امید می رود در انتخابات مجلس 1402 یا همان انتخابات مجلس دوازدهم مشارکت بالایی با فعالیت تبلیغات انتخاباتی کاندیداهای سروستان، خرامه و کوار داشته باشد. تایید صلاحیت شده های قطعی سروستان، خرامه و کوار را در تایید صلاحیت سروستان، خرامه و کوار مجلس دوازدهم دنبال کنید. تایید صلاحیت قطعی مجلس 1402

تازه های سروستان، خرامه و کوار در مجلس

نظرات مردم سروستان، خرامه و کوار

مردم شریف حوزه انتخابیه سروستان، خرامه و کوار، می توانید در این قسمت نظرات و پیشنهادات، مشکلات و دغدغه های خود را در مورد سروستان، خرامه و کوار و انتظارات خود از کاندیداهای سروستان، خرامه و کوار بنویسید تا نمایندگان شما در مجلس دوازدهم به این مسایل توجه بیشتری داشته باشند.