مجلس ایران دات كام
حوزه ساری و میاندورود

حوزه انتخابیه ساری و میاندورود

درباره حوزه انتخابیه ساری و میاندورود

تعداد کرسی: دو کرسی

کاندیداهای پر طرفدار حوزه ساری و میاندورود

کاندیداهای احتمالی حوزه ساری و میاندورود

توجه: لطفا اگر کاندیدای حوزه انتخابیه ساری و میاندورود که می شناسید هنوز در سایت ثبت نام نکرده اند، به ایشان اطلاع دهید.

حوزه ساری و میاندورود

ساری وسیع ترین شهرستان استان مازندران است.مرکز این شهرستان که شهر ساری است،بزرگترین و پرجمعیت ترین شهر مازندران است. این شهرستان در شرق استان مازندران قرار دارد. این شهرستان از پرجمعیت ترین شهرستان های شمال کشور است. مرکز این شهرستان، شهر ساری همزمان، مرکز استان مازندران است.
شهرستان میاندورود یکی از شهرستان های استان مازندران به مرکزیت شهر سورک می باشد. نام این شهرستان براساس رود داخل شهر نکا و و رود تجن شهر ساری است و چون این شهرستان دقیقاً میان این دو رود قرار گرفته است به میاندورود نام گذاری شده است.
حوزه ساری و میاندورود یکی از پر شورترین حوزه های انتخابیه در انتخابات مجلس است. تبلیغات انتخاباتی در این حوزه در موعد قانونی برگزار می شود و کاندیداهای حوزه ساری و میاندورود پس از ثبت نام در وزارت کشور (یا فرمانداریها) و تایید صلاحیت، به تبلیغات می پردازند. کاندیداهای احتمالی انتخابات مجلس یازدهم ( انتخابات مجلس 98 ) می توانند با ثبت نام در سایت مجلس ایران، از خدمات سایت اعم از معرفی (بیوگرافی کاندیدا، سوابق مدیریتی و اجرایی، برنامه های کاندیدا وغیره) ، ارتباط با کاندیدا ، اعلام طرفداری برای اطلاع رسانی به مردم شریف حوزه انتخابیه ساری و میاندورود استفاده کنند.حوزه ساری و میاندورود دارای دو کرسی یا صندلی در مجلس شورای اسلامی می باشد. انتخابات ساری و میاندورود در هر دوره انتخابات از مشارکت بالای مردم برخوردار است و امید می رود در انتخابات مجلس 98 یا همان انتخابات مجلس یازدهم مشارکت بالایی با فعالیت تبلیغات انتخاباتی کاندیداهای ساری و میاندورود داشته باشد.

تازه های ساری و میاندورود در مجلس

نظرات مردم ساری و میاندورود

مردم شریف حوزه انتخابیه ساری و میاندورود، می توانید در این قسمت نظرات و پیشنهادات، مشکلات و دغدغه های خود را در مورد ساری و میاندورود و انتظارات خود از کاندیداهای ساری و میاندورود بنویسید تا نمایندگان شما در مجلس یازدهم به این مسایل توجه بیشتری داشته باشند.