مجلس ایران دات كام
حوزه سراوان، سیب و سوران و مهرستان

حوزه انتخابیه سراوان، سیب و سوران و مهرستان

درباره حوزه انتخابیه سراوان، سیب و سوران و مهرستان

تعداد کرسی: یک کرسی

کاندیداهای پر طرفدار حوزه سراوان، سیب و سوران و مهرستان

کاندیداهای حوزه سراوان، سیب و سوران و مهرستان

توجه: لطفا اگر کاندیدای حوزه انتخابیه سراوان، سیب و سوران و مهرستان که می شناسید هنوز در سایت ثبت نام نکرده اند، به ایشان اطلاع دهید.
تبلیغات انتخاباتی
تبلیغات انتخاباتی

حوزه سراوان، سیب و سوران و مهرستان

سَراوان یکی از شهرستان های استان سیستان و بلوچستان ایران است. مرکز این شهرستان، شهر سراوان است. این شهرستان در شرقی ترین نقطهٔ کشور واقع است و به زادگاه خورشید ایران شهرت دارد. وجود نخلستان های بسیار زیبا و سرسبزو آثار تاریخی مثل مسجد جامع دزک با قدمت هزار ساله و بیش از ۵۰ سنگ نگاره شناسایی شدهٔ باستانی در شهرستان سراوان باعث شده است که این شهرستان، لقب سرزمین نخل و نگاره را به خود اختصاص دهد.
شهرستان سیب و سوران به مرکزیت سوران در استان سیستان و بلوچستان قرار دارد. جمعیت کل شهرستان طبق سرشماری سال ۱۳۸۵، برابر با ۶۱۵۰۷ نفر بوده است.
مهرستان یکی از شهرستان های استان سیستان و بلوچستان ایران است. مرکز این شهرستان، شهر مهرستان است. بر طبق سرشماری عمومی نفوس و مسکن (۱۳۹۵) جمعیت این شهرستان ۷۰٫۵۷۹ نفر (در ۱۷٫۴۰۷ خانوار) بوده است. مهرستانی ها بلوچ هستند و به زبان بلوچی سخن می گویند.
حوزه سراوان، سیب و سوران و مهرستان یکی از پر شورترین حوزه های انتخابیه در انتخابات مجلس است. تبلیغات انتخاباتی در این حوزه در موعد قانونی برگزار می شود و کاندیداهای حوزه سراوان، سیب و سوران و مهرستان پس از ثبت نام در وزارت کشور (یا فرمانداریها) و تایید صلاحیت، به تبلیغات می پردازند. کاندیداهای انتخابات مجلس دوازدهم ( انتخابات مجلس 1402 ) می توانند با ثبت نام در سایت مجلس ایران، از خدمات سایت اعم از معرفی (بیوگرافی کاندیدا، سوابق مدیریتی و اجرایی، برنامه های کاندیدا وغیره) ، ارتباط با کاندیدا ، اعلام طرفداری برای اطلاع رسانی به مردم شریف حوزه انتخابیه سراوان، سیب و سوران و مهرستان استفاده کنند.حوزه سراوان، سیب و سوران و مهرستان دارای یک کرسی یا صندلی در مجلس شورای اسلامی می باشد. انتخابات سراوان، سیب و سوران و مهرستان در هر دوره انتخابات از مشارکت بالای مردم برخوردار است و امید می رود در انتخابات مجلس 1402 یا همان انتخابات مجلس دوازدهم مشارکت بالایی با فعالیت تبلیغات انتخاباتی کاندیداهای سراوان، سیب و سوران و مهرستان داشته باشد. تایید صلاحیت شده های قطعی سراوان، سیب و سوران و مهرستان را در تایید صلاحیت سراوان، سیب و سوران و مهرستان مجلس دوازدهم دنبال کنید. تایید صلاحیت قطعی مجلس 1402

تازه های سراوان، سیب و سوران و مهرستان در مجلس

نظرات مردم سراوان، سیب و سوران و مهرستان

مردم شریف حوزه انتخابیه سراوان، سیب و سوران و مهرستان، می توانید در این قسمت نظرات و پیشنهادات، مشکلات و دغدغه های خود را در مورد سراوان، سیب و سوران و مهرستان و انتظارات خود از کاندیداهای سراوان، سیب و سوران و مهرستان بنویسید تا نمایندگان شما در مجلس دوازدهم به این مسایل توجه بیشتری داشته باشند.
عبدالمالک دامنی:

باعرض سلام وخسته نباشید
همانگونه که گفتم اینجانب عبدالمالک دامنی ازروستای داربست پایین(مهرستان) هستم ما دراین روستاالحمدالله از همه چیز محروم هستیم نه آنتنی نه برقی نه آبی نه جاده ی درست حسابی ونه مدرسه ومکان یادگیری برای بچه‌ها داریم و خلاصه از این مشکلات زیاد داریم که به ما ومشکلات ما کسی توجه نکرده و.‌‌..
با این وجود چند بار اداره برق شهرستان مهرستان رفتیم و درخواست برق کردیم مسولین به ظاهر حرف مارا گوش کردند اما در واقع هیچ کاری انجام ندادند حتی یک بار خودم به فرمانده ی محترم نامه نوشتنم که قولی به ما داد اما عمل نکرد
تنها درخواستم این است که هر کدام از شما کاندید های گرامی پا تو مجلس گذاشتید ما را فراموش نکنید وبه لطف الهی وپی گیری های خودتان نعمت والای برق را به این روستا سرازیر کنید
والله توفیق العمل


محمد حسین بر:

با سلام وعرض ادب خدمت عزیزان محترم
من در شهر گشت از توابع شهرستان سراوان زندگی می کنم
مرکز درمانی شهر گشت واقعا خیلی چیز ها کم داره یه روزیا پیش میاد که اصلا پزشک نیست ومردم برای معالجه به شهرستان سراوان مراجعه می کنند
و داروخانه آن خیلی از دارو های مورد نیاز مردم نداره
یکی از دغدغه های ما این که پزشک روزی هست روزی نیست پس مردم چکار کنند
لطفا شماکه در این مسیر گام نهاده اید این مسئولیت را پذیرفتید
مشکلات مردم را حل کنید

به امید موفقیت...