مجلس ایران دات كام
حوزه سراب

حوزه انتخابیه سراب

درباره حوزه انتخابیه سراب

تعداد کرسی: یک کرسی

کاندیداهای پر طرفدار حوزه سراب

کاندیداهای حوزه سراب

توجه: لطفا اگر کاندیدای حوزه انتخابیه سراب که می شناسید هنوز در سایت ثبت نام نکرده اند، به ایشان اطلاع دهید.
تبلیغات انتخاباتی
تبلیغات انتخاباتی

حوزه سراب

شهرستان سراب شهرستان سراب یکی از شهرستانهای استان آذربایجان شرقی است که در شرق آن قرار دارد. شهر سراب مرکز این شهرستان است. مساحت شهرستان سراب ۳٬۴۵۲ کیلومتر مربع است که بعد از شهرستان تبریز و شهرستان مراغه در جایگاه سوم پروسعت ترین شهرستان های استان قرار دارد. مردم این شهرستان به ترکی آذربایجانی سخن می گویند.
حوزه سراب یکی از پر شورترین حوزه های انتخابیه در انتخابات مجلس است. تبلیغات انتخاباتی در این حوزه در موعد قانونی برگزار می شود و کاندیداهای حوزه سراب پس از ثبت نام در وزارت کشور (یا فرمانداریها) و تایید صلاحیت، به تبلیغات می پردازند. کاندیداهای انتخابات مجلس دوازدهم ( انتخابات مجلس 1402 ) می توانند با ثبت نام در سایت مجلس ایران، از خدمات سایت اعم از معرفی (بیوگرافی کاندیدا، سوابق مدیریتی و اجرایی، برنامه های کاندیدا وغیره) ، ارتباط با کاندیدا ، اعلام طرفداری برای اطلاع رسانی به مردم شریف حوزه انتخابیه سراب استفاده کنند.حوزه سراب دارای یک کرسی یا صندلی در مجلس شورای اسلامی می باشد. انتخابات سراب در هر دوره انتخابات از مشارکت بالای مردم برخوردار است و امید می رود در انتخابات مجلس 1402 یا همان انتخابات مجلس دوازدهم مشارکت بالایی با فعالیت تبلیغات انتخاباتی کاندیداهای سراب داشته باشد. تایید صلاحیت شده های قطعی سراب را در تایید صلاحیت سراب مجلس دوازدهم دنبال کنید. تایید صلاحیت قطعی مجلس 1402

تازه های سراب در مجلس

نظرات مردم سراب

مردم شریف حوزه انتخابیه سراب، می توانید در این قسمت نظرات و پیشنهادات، مشکلات و دغدغه های خود را در مورد سراب و انتظارات خود از کاندیداهای سراب بنویسید تا نمایندگان شما در مجلس دوازدهم به این مسایل توجه بیشتری داشته باشند.
مهدی پاشایی:

با وجودیکه سراب در مسیر توریستی تبریز به سرعین است، شهر و روستاهای واقع در این مسیر نتوانسته اند از این ظرفیت برای توسعه استفاده کنند. روستاهایی در سراب هستند که راه آسفالت ندارند، طی کردن راه دسترسی خاکی هم با خودروهای سواری عادی بسیار مشکل است. پلهای ورودی به روستاها تخریب شده‌اند و هیچ خودرویی نمی‌تواند داخل این مناطق شود. ساکنان این روستاها را با مشکلات زیادی مواجه هستند. این در حالیست که بنا به گفته مسئولان استانی چنین روستاهایی با این حجم از محرومیت در استان سالهاست وجود ندارد. لطفا نماینده سراب در مجلس یازدهم به مساله محرومیت زدایی توجه ویژه فرمایند.