مجلس ایران دات كام
حوزه سمیرم

حوزه انتخابیه سمیرم

درباره حوزه انتخابیه سمیرم

تعداد کرسی: یک کرسی

کاندیداهای پر طرفدار حوزه سمیرم

کاندیداهای حوزه سمیرم

توجه: لطفا اگر کاندیدای حوزه انتخابیه سمیرم که می شناسید هنوز در سایت ثبت نام نکرده اند، به ایشان اطلاع دهید.
تبلیغات انتخاباتی
تبلیغات انتخاباتی

حوزه سمیرم

شهرستان سمیرم اصفهان با مساحت ۵۲۲۴ کیلومتر مربع در جنوب غربی استان اصفهان در مجاورت سه استان چهار محال و بختیاری، کهگیلویه و بویر احمد و فارس واقع شده است. محصول عمده تولیدی شهرستان سمیرم سیب است. غلاتی چون گندم و جو نیز از دیگر محصولات این شهرستان است. این شهرستان به چهار بخش مرکزی، پادنا، دناکوه و وردشت؛ شش دهستان به شرح زیر تقسیم می شود.
حوزه سمیرم یکی از پر شورترین حوزه های انتخابیه در انتخابات مجلس است. تبلیغات انتخاباتی در این حوزه در موعد قانونی برگزار می شود و کاندیداهای حوزه سمیرم پس از ثبت نام در وزارت کشور (یا فرمانداریها) و تایید صلاحیت، به تبلیغات می پردازند. کاندیداهای انتخابات مجلس یازدهم ( انتخابات مجلس 98 ) می توانند با ثبت نام در سایت مجلس ایران، از خدمات سایت اعم از معرفی (بیوگرافی کاندیدا، سوابق مدیریتی و اجرایی، برنامه های کاندیدا وغیره) ، ارتباط با کاندیدا ، اعلام طرفداری برای اطلاع رسانی به مردم شریف حوزه انتخابیه سمیرم استفاده کنند.حوزه سمیرم دارای یک کرسی یا صندلی در مجلس شورای اسلامی می باشد. انتخابات سمیرم در هر دوره انتخابات از مشارکت بالای مردم برخوردار است و امید می رود در انتخابات مجلس 98 یا همان انتخابات مجلس یازدهم مشارکت بالایی با فعالیت تبلیغات انتخاباتی کاندیداهای سمیرم داشته باشد. تایید صلاحیت شده های قطعی سمیرم را در تایید صلاحیت سمیرم مجلس یازدهم دنبال کنید. تایید صلاحیت قطعی مجلس 98

تازه های سمیرم در مجلس

نظرات مردم سمیرم

مردم شریف حوزه انتخابیه سمیرم، می توانید در این قسمت نظرات و پیشنهادات، مشکلات و دغدغه های خود را در مورد سمیرم و انتظارات خود از کاندیداهای سمیرم بنویسید تا نمایندگان شما در مجلس یازدهم به این مسایل توجه بیشتری داشته باشند.
امیر:

الان همه نامزدها کاردان.دلسوز.آشنا بامشکلات شهروروستا.نگران بیکاری جوانها.نگران فقروعدم درآمد مردم.نگران نبود مبلمان شهری.نگران کمبود مراکزدرمانی تخصصی درشهرو.....وخلاصه همه آنها چه شهری وچه روستائی دریک کلام سمیرمی اند ،ولی همین که حضورشان درمجلس قطعی شد دراولین سفرشان چمدان پراز نگرانی هارادراولین پیچ جاده به زمین میگذارند تاراحت تربه سفرشان ادامه دهند(وچقدراین پیچ نزدیک است)