مجلس ایران دات كام
حوزه سبزوار، جغتای، جوین، خوشاب و داورزن

حوزه انتخابیه سبزوار، جغتای، جوین، خوشاب و داورزن

درباره حوزه انتخابیه سبزوار، جغتای، جوین، خوشاب و داورزن

تعداد کرسی: دو کرسی

کاندیداهای پر طرفدار حوزه سبزوار، جغتای، جوین، خوشاب و داورزن

کاندیداهای حوزه سبزوار، جغتای، جوین، خوشاب و داورزن

توجه: لطفا اگر کاندیدای حوزه انتخابیه سبزوار، جغتای، جوین، خوشاب و داورزن که می شناسید هنوز در سایت ثبت نام نکرده اند، به ایشان اطلاع دهید.
تبلیغات انتخاباتی
تبلیغات انتخاباتی

حوزه سبزوار، جغتای، جوین، خوشاب و داورزن

سبزوار یکی از شهرستان های بزرگ استان خراسان رضوی می باشد. مرکز این شهرستان، شهر سبزوار است.
جغتای به مرکزیت شهر جغتای، یکی از شهرستان های استان خراسان رضوی می باشد. برخی از تاریخ نویسان بر این باورند که نام جغتای از پسر چنگیزخان مغول گرفته شده است.
شهرستان جوین شهرستان جوین، به مرکزیت شهر نقاب مشتمل بر دو بخش مرکزی و عطاملک می باشد.
خوشاب در مهرماه ۱۳۸۹ تشکیل شد و مرکز آن شهر سلطان آباد است و از بخش های مرکزی به مرکزیت شهر سلطان آباد شامل دهستان های طبس، رباط جز، و سلطان آباد و بخش مشکان تشکیل شده است.
داورزن در ۳۱۰ کیلومتری غرب مشهد واقع شده است. شهرستان داورزن در غربی ترین نقطه استان خراسان رضوی واقع و در نزدیکی مرز استان سمنان می باشد از این شهرستان با نام میقات الرضا نیز یاد می شود.
حوزه سبزوار، جغتای، جوین، خوشاب و داورزن یکی از پر شورترین حوزه های انتخابیه در انتخابات مجلس است. تبلیغات انتخاباتی در این حوزه در موعد قانونی برگزار می شود و کاندیداهای حوزه سبزوار، جغتای، جوین، خوشاب و داورزن پس از ثبت نام در وزارت کشور (یا فرمانداریها) و تایید صلاحیت، به تبلیغات می پردازند. کاندیداهای انتخابات مجلس دوازدهم ( انتخابات مجلس 1402 ) می توانند با ثبت نام در سایت مجلس ایران، از خدمات سایت اعم از معرفی (بیوگرافی کاندیدا، سوابق مدیریتی و اجرایی، برنامه های کاندیدا وغیره) ، ارتباط با کاندیدا ، اعلام طرفداری برای اطلاع رسانی به مردم شریف حوزه انتخابیه سبزوار، جغتای، جوین، خوشاب و داورزن استفاده کنند.حوزه سبزوار، جغتای، جوین، خوشاب و داورزن دارای دو کرسی یا صندلی در مجلس شورای اسلامی می باشد. انتخابات سبزوار، جغتای، جوین، خوشاب و داورزن در هر دوره انتخابات از مشارکت بالای مردم برخوردار است و امید می رود در انتخابات مجلس 1402 یا همان انتخابات مجلس دوازدهم مشارکت بالایی با فعالیت تبلیغات انتخاباتی کاندیداهای سبزوار، جغتای، جوین، خوشاب و داورزن داشته باشد. تایید صلاحیت شده های قطعی سبزوار، جغتای، جوین، خوشاب و داورزن را در تایید صلاحیت سبزوار، جغتای، جوین، خوشاب و داورزن مجلس دوازدهم دنبال کنید. تایید صلاحیت قطعی مجلس 1402

تازه های سبزوار، جغتای، جوین، خوشاب و داورزن در مجلس

نظرات مردم سبزوار، جغتای، جوین، خوشاب و داورزن

مردم شریف حوزه انتخابیه سبزوار، جغتای، جوین، خوشاب و داورزن، می توانید در این قسمت نظرات و پیشنهادات، مشکلات و دغدغه های خود را در مورد سبزوار، جغتای، جوین، خوشاب و داورزن و انتظارات خود از کاندیداهای سبزوار، جغتای، جوین، خوشاب و داورزن بنویسید تا نمایندگان شما در مجلس دوازدهم به این مسایل توجه بیشتری داشته باشند.
مجتبی:

با سلام.خدمت تمامی داوطلبین نمایندگی اگر واقعا قصد خدمت به این مردم همیشه در صحنه رادارید انشا اله اگر رای آوردید قانونی در مجلس وضع کنید که افراد خائن ومنافق صفت که به انواع ترفند ها به پست وریاست ومقامی رسیده اندسریعا شناسایی و دستاشان از سر این مردم مظلوم کوتاه شود.چرا که هم اکنون اکثرشان رنگ عوض کرده ودر ستادهای که امید دارند آن فرد به مجلس می رود برای خود در حال باز کردن جا ومنصب جدید هستند.والسلام


سعید جبله:

باعرض سلام،من از طرف مردم غیور جبله نو برای شما کاندیدا پیامی دارم شما که ادعای هواداری و همراهی مردم رادارید بدانید که درآمد روستا پایه اصلی و مهم آنها بحث کاشت هست آن هم دیم و دامداری ،از آنجایی که بعد از دولت نهم قرار و گفته ریاست جمهور محترم آقای احمدی نژاد مبنی بر اینکه آزاد سازی اراضی طبیعی وجنگل بانی جهت رونق کسب و کار روستاییان فراهم شود ولی ولی ..این حرف و سند بعد از اتمام کار ریاست جمهور پایان یافت و بسیاری از قشر زحمت کش روستاها برای گذرانندن امور امرار ومعاش ناچار به ترک روستاها شدن لذا از کاندیدای محترم درخواست میشود به این امر مهم و الزامی سخت گیری و توجه بیشتری نمایند تا حداقل گوشه ای از مشکلات مردم راهموار سازید ،و من الله توفیق