مجلس ایران دات كام
حوزه رامیان و آزادشهر

حوزه انتخابیه رامیان و آزادشهر

درباره حوزه انتخابیه رامیان و آزادشهر

تعداد کرسی: یک کرسی

کاندیداهای پر طرفدار حوزه رامیان و آزادشهر

کاندیداهای حوزه رامیان و آزادشهر

تبلیغات انتخاباتی
تبلیغات انتخاباتی

حوزه رامیان و آزادشهر

شهرستان رامیان یکی از شهرستانهای ایران در استان گلستان است. شهر رامیان مرکز این شهرستان است. جمعیت شهرستان رامیان در سال ۱۳۸۵، برابر با ۸۲٫۳۵۲ نفر بوده است.
شهرستان آزادشهر یکی از شهرستان های ایران است که در استان گلستان قرار دارد. مرکز این شهرستان، شهر آزادشهر است.نام قدیم این شهر «قره تکن» می باشد که قریه ای کوچک بوده و گسترش می یابد.
حوزه رامیان و آزادشهر یکی از پر شورترین حوزه های انتخابیه در انتخابات مجلس است. تبلیغات انتخاباتی در این حوزه در موعد قانونی برگزار می شود و کاندیداهای حوزه رامیان و آزادشهر پس از ثبت نام در وزارت کشور (یا فرمانداریها) و تایید صلاحیت، به تبلیغات می پردازند. کاندیداهای انتخابات مجلس دوازدهم ( انتخابات مجلس 1402 ) می توانند با ثبت نام در سایت مجلس ایران، از خدمات سایت اعم از معرفی (بیوگرافی کاندیدا، سوابق مدیریتی و اجرایی، برنامه های کاندیدا وغیره) ، ارتباط با کاندیدا ، اعلام طرفداری برای اطلاع رسانی به مردم شریف حوزه انتخابیه رامیان و آزادشهر استفاده کنند.حوزه رامیان و آزادشهر دارای یک کرسی یا صندلی در مجلس شورای اسلامی می باشد. انتخابات رامیان و آزادشهر در هر دوره انتخابات از مشارکت بالای مردم برخوردار است و امید می رود در انتخابات مجلس 1402 یا همان انتخابات مجلس دوازدهم مشارکت بالایی با فعالیت تبلیغات انتخاباتی کاندیداهای رامیان و آزادشهر داشته باشد. تایید صلاحیت شده های قطعی رامیان و آزادشهر را در تایید صلاحیت رامیان و آزادشهر مجلس دوازدهم دنبال کنید. تایید صلاحیت قطعی مجلس 1402

تازه های رامیان و آزادشهر در مجلس

نظرات مردم رامیان و آزادشهر

مردم شریف حوزه انتخابیه رامیان و آزادشهر، می توانید در این قسمت نظرات و پیشنهادات، مشکلات و دغدغه های خود را در مورد رامیان و آزادشهر و انتظارات خود از کاندیداهای رامیان و آزادشهر بنویسید تا نمایندگان شما در مجلس دوازدهم به این مسایل توجه بیشتری داشته باشند.