مجلس ایران دات كام
حوزه رامهرمز و رامشیر

حوزه انتخابیه رامهرمز و رامشیر

درباره حوزه انتخابیه رامهرمز و رامشیر

تعداد کرسی: یک کرسی

کاندیداهای پر طرفدار حوزه رامهرمز و رامشیر

کاندیداهای حوزه رامهرمز و رامشیر

توجه: لطفا اگر کاندیدای حوزه انتخابیه رامهرمز و رامشیر که می شناسید هنوز در سایت ثبت نام نکرده اند، به ایشان اطلاع دهید.
تبلیغات انتخاباتی
تبلیغات انتخاباتی

حوزه رامهرمز و رامشیر

رامهرمز از شهرستان های استان خوزستان در جنوب غربی ایران است. این شهرستان با مساحت ۴٫۹۴۹ کیلومتر مربع، در خاور استان خوزستان قرار دارد. مرکز آن، شهر رامهرمز است.
رامشیر یکی از شهرستانهای استان خوزستان است. مرکز این شهرستان شهر رامشیر است. این شهرستان در سال ۱۳۸۵، تعداد ۵۱٫۰۸۱ نفر جمعیت داشته است.

حوزه رامهرمز و رامشیر یکی از پر شورترین حوزه های انتخابیه در انتخابات مجلس است. تبلیغات انتخاباتی در این حوزه در موعد قانونی برگزار می شود و کاندیداهای حوزه رامهرمز و رامشیر پس از ثبت نام در وزارت کشور (یا فرمانداریها) و تایید صلاحیت، به تبلیغات می پردازند. کاندیداهای انتخابات مجلس یازدهم ( انتخابات مجلس 98 ) می توانند با ثبت نام در سایت مجلس ایران، از خدمات سایت اعم از معرفی (بیوگرافی کاندیدا، سوابق مدیریتی و اجرایی، برنامه های کاندیدا وغیره) ، ارتباط با کاندیدا ، اعلام طرفداری برای اطلاع رسانی به مردم شریف حوزه انتخابیه رامهرمز و رامشیر استفاده کنند.حوزه رامهرمز و رامشیر دارای یک کرسی یا صندلی در مجلس شورای اسلامی می باشد. انتخابات رامهرمز و رامشیر در هر دوره انتخابات از مشارکت بالای مردم برخوردار است و امید می رود در انتخابات مجلس 98 یا همان انتخابات مجلس یازدهم مشارکت بالایی با فعالیت تبلیغات انتخاباتی کاندیداهای رامهرمز و رامشیر داشته باشد. تایید صلاحیت شده های قطعی رامهرمز و رامشیر را در تایید صلاحیت رامهرمز و رامشیر مجلس یازدهم دنبال کنید. تایید صلاحیت قطعی مجلس 98

تازه های رامهرمز و رامشیر در مجلس

نظرات مردم رامهرمز و رامشیر

مردم شریف حوزه انتخابیه رامهرمز و رامشیر، می توانید در این قسمت نظرات و پیشنهادات، مشکلات و دغدغه های خود را در مورد رامهرمز و رامشیر و انتظارات خود از کاندیداهای رامهرمز و رامشیر بنویسید تا نمایندگان شما در مجلس یازدهم به این مسایل توجه بیشتری داشته باشند.