مجلس ایران دات كام
حوزه قوچان و فاروج

حوزه انتخابیه قوچان و فاروج

درباره حوزه انتخابیه قوچان و فاروج

تعداد کرسی: یک کرسی

کاندیداهای پر طرفدار حوزه قوچان و فاروج

کاندیداهای حوزه قوچان و فاروج

توجه: لطفا اگر کاندیدای حوزه انتخابیه قوچان و فاروج که می شناسید هنوز در سایت ثبت نام نکرده اند، به ایشان اطلاع دهید.
تبلیغات انتخاباتی
تبلیغات انتخاباتی

حوزه قوچان و فاروج

قوچان از شهرستان های شمالی استان خراسان رضوی است. مرکز این شهرستان شهر قوچان است. باجگیران دیگر شهر آن است. طبق آمارگیری سال ۱۳۹۵، جمعیت این شهرستان ۱۷۴٬۴۹۵ نفر برآورد شده است.
فاروج نیز از شهرستانهای استان خراسان شمالی است که در سال ۱۳۹۵، تعداد ۶۰٬۳۶۴ نفر جمعیت داشته است از فاروج به عنوان پایتخت آجیل ایران یاد می شود. بیشتر جمعیت این شهر را کردهای کرمانج، ترک ها و فارسها یا همان تاجیک و تات تشکیل می دهند.
حوزه قوچان و فاروج یکی از پر شورترین حوزه های انتخابیه در انتخابات مجلس است. تبلیغات انتخاباتی در این حوزه در موعد قانونی برگزار می شود و کاندیداهای حوزه قوچان و فاروج پس از ثبت نام در وزارت کشور (یا فرمانداریها) و تایید صلاحیت، به تبلیغات می پردازند. کاندیداهای انتخابات مجلس دوازدهم ( انتخابات مجلس 1402 ) می توانند با ثبت نام در سایت مجلس ایران، از خدمات سایت اعم از معرفی (بیوگرافی کاندیدا، سوابق مدیریتی و اجرایی، برنامه های کاندیدا وغیره) ، ارتباط با کاندیدا ، اعلام طرفداری برای اطلاع رسانی به مردم شریف حوزه انتخابیه قوچان و فاروج استفاده کنند.حوزه قوچان و فاروج دارای یک کرسی یا صندلی در مجلس شورای اسلامی می باشد. انتخابات قوچان و فاروج در هر دوره انتخابات از مشارکت بالای مردم برخوردار است و امید می رود در انتخابات مجلس 1402 یا همان انتخابات مجلس دوازدهم مشارکت بالایی با فعالیت تبلیغات انتخاباتی کاندیداهای قوچان و فاروج داشته باشد. تایید صلاحیت شده های قطعی قوچان و فاروج را در تایید صلاحیت قوچان و فاروج مجلس دوازدهم دنبال کنید. تایید صلاحیت قطعی مجلس 1402

تازه های قوچان و فاروج در مجلس

نظرات مردم قوچان و فاروج

مردم شریف حوزه انتخابیه قوچان و فاروج، می توانید در این قسمت نظرات و پیشنهادات، مشکلات و دغدغه های خود را در مورد قوچان و فاروج و انتظارات خود از کاندیداهای قوچان و فاروج بنویسید تا نمایندگان شما در مجلس دوازدهم به این مسایل توجه بیشتری داشته باشند.