مجلس ایران دات كام
حوزه قروه و دهگلان

حوزه انتخابیه قروه و دهگلان

درباره حوزه انتخابیه قروه و دهگلان

تعداد کرسی: یک کرسی

کاندیداهای پر طرفدار حوزه قروه و دهگلان

کاندیداهای حوزه قروه و دهگلان

تبلیغات انتخاباتی
تبلیغات انتخاباتی

حوزه قروه و دهگلان

شهرستان قُروِه یکی از شهرستان های استان کردستان در غرب ایران است مرکز این شهرستان شهر قروه است و از شهرهای تاریخی فرهنگی ایران به شمار می آید.
دهگلان یکی از شهرستان های استان کردستان ایران به مرکزیت شهر دهگلان است. تمامی مردم شهرستان دهگلان کردزبان می باشند.
حوزه قروه و دهگلان یکی از پر شورترین حوزه های انتخابیه در انتخابات مجلس است. تبلیغات انتخاباتی در این حوزه در موعد قانونی برگزار می شود و کاندیداهای حوزه قروه و دهگلان پس از ثبت نام در وزارت کشور (یا فرمانداریها) و تایید صلاحیت، به تبلیغات می پردازند. کاندیداهای انتخابات مجلس دوازدهم ( انتخابات مجلس 1402 ) می توانند با ثبت نام در سایت مجلس ایران، از خدمات سایت اعم از معرفی (بیوگرافی کاندیدا، سوابق مدیریتی و اجرایی، برنامه های کاندیدا وغیره) ، ارتباط با کاندیدا ، اعلام طرفداری برای اطلاع رسانی به مردم شریف حوزه انتخابیه قروه و دهگلان استفاده کنند.حوزه قروه و دهگلان دارای یک کرسی یا صندلی در مجلس شورای اسلامی می باشد. انتخابات قروه و دهگلان در هر دوره انتخابات از مشارکت بالای مردم برخوردار است و امید می رود در انتخابات مجلس 1402 یا همان انتخابات مجلس دوازدهم مشارکت بالایی با فعالیت تبلیغات انتخاباتی کاندیداهای قروه و دهگلان داشته باشد. تایید صلاحیت شده های قطعی قروه و دهگلان را در تایید صلاحیت قروه و دهگلان مجلس دوازدهم دنبال کنید. تایید صلاحیت قطعی مجلس 1402

تازه های قروه و دهگلان در مجلس

نظرات مردم قروه و دهگلان

مردم شریف حوزه انتخابیه قروه و دهگلان، می توانید در این قسمت نظرات و پیشنهادات، مشکلات و دغدغه های خود را در مورد قروه و دهگلان و انتظارات خود از کاندیداهای قروه و دهگلان بنویسید تا نمایندگان شما در مجلس دوازدهم به این مسایل توجه بیشتری داشته باشند.