مجلس ایران دات كام
حوزه قائنات

حوزه انتخابیه قائنات

درباره حوزه انتخابیه قائنات

تعداد کرسی: یک کرسی

کاندیداهای پر طرفدار حوزه قائنات

کاندیداهای حوزه قائنات

توجه: لطفا اگر کاندیدای حوزه انتخابیه قائنات که می شناسید هنوز در سایت ثبت نام نکرده اند، به ایشان اطلاع دهید.
تبلیغات انتخاباتی
تبلیغات انتخاباتی

حوزه قائنات

قائنات به مرکزیت شهر قائن، در شرق ایران و شمال استان خراسان جنوبی قرار دارد. شهر قاین در گذشته مرکز ایالت قهستان بوده و شهرستان قاینات در ۲۷ بهمن ۱۳۵۸ با تصویب هیئت وزیران به صورت شهرستان مستقل درآمد. این شهرستان به نام پایتخت زعفران جهان معروف است.
حوزه قائنات یکی از پر شورترین حوزه های انتخابیه در انتخابات مجلس است. تبلیغات انتخاباتی در این حوزه در موعد قانونی برگزار می شود و کاندیداهای حوزه قائنات پس از ثبت نام در وزارت کشور (یا فرمانداریها) و تایید صلاحیت، به تبلیغات می پردازند. کاندیداهای انتخابات مجلس یازدهم ( انتخابات مجلس 98 ) می توانند با ثبت نام در سایت مجلس ایران، از خدمات سایت اعم از معرفی (بیوگرافی کاندیدا، سوابق مدیریتی و اجرایی، برنامه های کاندیدا وغیره) ، ارتباط با کاندیدا ، اعلام طرفداری برای اطلاع رسانی به مردم شریف حوزه انتخابیه قائنات استفاده کنند.حوزه قائنات دارای یک کرسی یا صندلی در مجلس شورای اسلامی می باشد. انتخابات قائنات در هر دوره انتخابات از مشارکت بالای مردم برخوردار است و امید می رود در انتخابات مجلس 98 یا همان انتخابات مجلس یازدهم مشارکت بالایی با فعالیت تبلیغات انتخاباتی کاندیداهای قائنات داشته باشد. تایید صلاحیت شده های قطعی قائنات را در تایید صلاحیت قائنات مجلس یازدهم دنبال کنید. تایید صلاحیت قطعی مجلس 98

تازه های قائنات در مجلس

نظرات مردم قائنات

مردم شریف حوزه انتخابیه قائنات، می توانید در این قسمت نظرات و پیشنهادات، مشکلات و دغدغه های خود را در مورد قائنات و انتظارات خود از کاندیداهای قائنات بنویسید تا نمایندگان شما در مجلس یازدهم به این مسایل توجه بیشتری داشته باشند.