مجلس ایران دات كام
حوزه پلدختر

حوزه انتخابیه پلدختر

درباره حوزه انتخابیه پلدختر

تعداد کرسی: یک کرسی

کاندیداهای پر طرفدار حوزه پلدختر

کاندیداهای حوزه پلدختر

توجه: لطفا اگر کاندیدای حوزه انتخابیه پلدختر که می شناسید هنوز در سایت ثبت نام نکرده اند، به ایشان اطلاع دهید.
تبلیغات انتخاباتی
تبلیغات انتخاباتی

حوزه پلدختر

شهرستان پلدختر یکی از شهرستان های استان لرستان است که در جنوب این استان قرار گرفته است. پلدختر یک شهرستان کوهستانی و در میان کوه های سر به فلک کشیده زاگرس واقع شده است. شهرستان پل دختر دارای آب و هوایی متفاوت است. مرکز این شهرستان یعنی پلدختر آب و هوای گرمی در تابستان و معتدل و نسبتاً سرد در زمستان دارد. کشاورزی در این منطقه رواج نسبتاً خوبی دارد و آب مورد نیاز برای آن از رودخانه ها و چاه ها تأمین می شود. مردم پلدختر به زبان لری با گویش بالاگِریوه ای سخن می گویند.
حوزه پلدختر یکی از پر شورترین حوزه های انتخابیه در انتخابات مجلس است. تبلیغات انتخاباتی در این حوزه در موعد قانونی برگزار می شود و کاندیداهای حوزه پلدختر پس از ثبت نام در وزارت کشور (یا فرمانداریها) و تایید صلاحیت، به تبلیغات می پردازند. کاندیداهای انتخابات مجلس دوازدهم ( انتخابات مجلس 1402 ) می توانند با ثبت نام در سایت مجلس ایران، از خدمات سایت اعم از معرفی (بیوگرافی کاندیدا، سوابق مدیریتی و اجرایی، برنامه های کاندیدا وغیره) ، ارتباط با کاندیدا ، اعلام طرفداری برای اطلاع رسانی به مردم شریف حوزه انتخابیه پلدختر استفاده کنند.حوزه پلدختر دارای یک کرسی یا صندلی در مجلس شورای اسلامی می باشد. انتخابات پلدختر در هر دوره انتخابات از مشارکت بالای مردم برخوردار است و امید می رود در انتخابات مجلس 1402 یا همان انتخابات مجلس دوازدهم مشارکت بالایی با فعالیت تبلیغات انتخاباتی کاندیداهای پلدختر داشته باشد. تایید صلاحیت شده های قطعی پلدختر را در تایید صلاحیت پلدختر مجلس دوازدهم دنبال کنید. تایید صلاحیت قطعی مجلس 1402

تازه های پلدختر در مجلس

نظرات مردم پلدختر

مردم شریف حوزه انتخابیه پلدختر، می توانید در این قسمت نظرات و پیشنهادات، مشکلات و دغدغه های خود را در مورد پلدختر و انتظارات خود از کاندیداهای پلدختر بنویسید تا نمایندگان شما در مجلس دوازدهم به این مسایل توجه بیشتری داشته باشند.