مجلس ایران دات كام
حوزه پاوه، جوانرود، ثلاث باباجانی، روانسر و دهستانهای سرقلع و جیگران

حوزه انتخابیه پاوه، جوانرود، ثلاث باباجانی، روانسر و دهستانهای سرقلع و جیگران

درباره حوزه انتخابیه پاوه، جوانرود، ثلاث باباجانی، روانسر و دهستانهای سرقلع و جیگران

تعداد کرسی: یک کرسی

کاندیداهای پر طرفدار حوزه پاوه، جوانرود، ثلاث باباجانی، روانسر و دهستانهای سرقلع و جیگران

کاندیداهای حوزه پاوه، جوانرود، ثلاث باباجانی، روانسر و دهستانهای سرقلع و جیگران

تبلیغات انتخاباتی
تبلیغات انتخاباتی

حوزه پاوه، جوانرود، ثلاث باباجانی، روانسر و دهستانهای سرقلع و جیگران

شهرستان پاوه یکی از ۱ ۴ شهرستان استان کرمانشاه ایران است و مرکز آن شهر پاوه است. مردمان شهرستان پاوه به زبان هورامی تکلم می نمایند .زبان هورامی بازمانده از کهنترین زبانها و زبانی مستقل از کردی است.
جوانرود از شهرستان های استان کرمانشاه در غرب ایران است. مرکز این شهرستان شهر جوانرود (قلعه) است.
ثلاث باباجانی یکی از شهرستان های استان کرمانشاه ایران و یکی از چهار شهرستان منطقه اوراماناتاستان کرمانشاه است. این شهرستان، در سال ۱۳۸۱ به عنوان شهرستان شناخته شد؛ و قبل از آن یکی از بخش های شهرستان جوانرود بود که بعد از تجزیه جوانرود این شهرستان تشکیل و تعداد زیادی از روستاهای جوانرود به ثلاث باباجانی داده شد تا به حد نصاب شهرستان برسد.
شهرستان روانسر یکی از شهرستان های استان کرمانشاه است. مرکز آن شهر روانسر است. روانسر از شهرهای گردشگری استان کرمانشاه است جمعیت این شهرستان در سال ۱۳۹۵، برابر با ۵۰۹۸۸ نفر بوده است.

حوزه پاوه، جوانرود، ثلاث باباجانی، روانسر و دهستانهای سرقلع و جیگران یکی از پر شورترین حوزه های انتخابیه در انتخابات مجلس است. تبلیغات انتخاباتی در این حوزه در موعد قانونی برگزار می شود و کاندیداهای حوزه پاوه، جوانرود، ثلاث باباجانی، روانسر و دهستانهای سرقلع و جیگران پس از ثبت نام در وزارت کشور (یا فرمانداریها) و تایید صلاحیت، به تبلیغات می پردازند. کاندیداهای انتخابات مجلس دوازدهم ( انتخابات مجلس 1402 ) می توانند با ثبت نام در سایت مجلس ایران، از خدمات سایت اعم از معرفی (بیوگرافی کاندیدا، سوابق مدیریتی و اجرایی، برنامه های کاندیدا وغیره) ، ارتباط با کاندیدا ، اعلام طرفداری برای اطلاع رسانی به مردم شریف حوزه انتخابیه پاوه، جوانرود، ثلاث باباجانی، روانسر و دهستانهای سرقلع و جیگران استفاده کنند.حوزه پاوه، جوانرود، ثلاث باباجانی، روانسر و دهستانهای سرقلع و جیگران دارای یک کرسی یا صندلی در مجلس شورای اسلامی می باشد. انتخابات پاوه، جوانرود، ثلاث باباجانی، روانسر و دهستانهای سرقلع و جیگران در هر دوره انتخابات از مشارکت بالای مردم برخوردار است و امید می رود در انتخابات مجلس 1402 یا همان انتخابات مجلس دوازدهم مشارکت بالایی با فعالیت تبلیغات انتخاباتی کاندیداهای پاوه، جوانرود، ثلاث باباجانی، روانسر و دهستانهای سرقلع و جیگران داشته باشد. تایید صلاحیت شده های قطعی پاوه، جوانرود، ثلاث باباجانی، روانسر و دهستانهای سرقلع و جیگران را در تایید صلاحیت پاوه، جوانرود، ثلاث باباجانی، روانسر و دهستانهای سرقلع و جیگران مجلس دوازدهم دنبال کنید. تایید صلاحیت قطعی مجلس 1402

تازه های پاوه، جوانرود، ثلاث باباجانی، روانسر و دهستانهای سرقلع و جیگران در مجلس

نظرات مردم پاوه، جوانرود، ثلاث باباجانی، روانسر و دهستانهای سرقلع و جیگران

مردم شریف حوزه انتخابیه پاوه، جوانرود، ثلاث باباجانی، روانسر و دهستانهای سرقلع و جیگران، می توانید در این قسمت نظرات و پیشنهادات، مشکلات و دغدغه های خود را در مورد پاوه، جوانرود، ثلاث باباجانی، روانسر و دهستانهای سرقلع و جیگران و انتظارات خود از کاندیداهای پاوه، جوانرود، ثلاث باباجانی، روانسر و دهستانهای سرقلع و جیگران بنویسید تا نمایندگان شما در مجلس دوازدهم به این مسایل توجه بیشتری داشته باشند.