مجلس ایران دات كام
حوزه پاکدشت

حوزه انتخابیه پاکدشت

درباره حوزه انتخابیه پاکدشت

تعداد کرسی: یک کرسی

کاندیداهای پر طرفدار حوزه پاکدشت

کاندیداهای احتمالی حوزه پاکدشت

توجه: لطفا اگر کاندیدای حوزه انتخابیه پاکدشت که می شناسید هنوز در سایت ثبت نام نکرده اند، به ایشان اطلاع دهید.

حوزه پاکدشت

پاکدشت یکی از شهرستان های استان تهران است. این شهرستان در جنوب شهر تهران و مرکز آن شهر پاکدشت است. بنابر سرشماری مرکز آمار ایران در سال ۱۳۹۵، تعداد ۱۰۰۲۲۸ خانوار شامل ۴۱۰۶۰۹ نفر در این شهرستان ساکن بوده اند که از این تعداد ۱۷۹٬۳۷۵ نفر مرد و ۱۷۱٬۵۹۱ نفر آن ها زن بودند. پاکدشت از شهرستان های استان تهران و از مهاجرپذیرترین شهرستان های ایران است.
حوزه پاکدشت یکی از پر شورترین حوزه های انتخابیه در انتخابات مجلس است. تبلیغات انتخاباتی در این حوزه در موعد قانونی برگزار می شود و کاندیداهای حوزه پاکدشت پس از ثبت نام در وزارت کشور (یا فرمانداریها) و تایید صلاحیت، به تبلیغات می پردازند. کاندیداهای احتمالی انتخابات مجلس یازدهم ( انتخابات مجلس 98 ) می توانند با ثبت نام در سایت مجلس ایران، از خدمات سایت اعم از معرفی (بیوگرافی کاندیدا، سوابق مدیریتی و اجرایی، برنامه های کاندیدا وغیره) ، ارتباط با کاندیدا ، اعلام طرفداری برای اطلاع رسانی به مردم شریف حوزه انتخابیه پاکدشت استفاده کنند.حوزه پاکدشت دارای یک کرسی یا صندلی در مجلس شورای اسلامی می باشد. انتخابات پاکدشت در هر دوره انتخابات از مشارکت بالای مردم برخوردار است و امید می رود در انتخابات مجلس 98 یا همان انتخابات مجلس یازدهم مشارکت بالایی با فعالیت تبلیغات انتخاباتی کاندیداهای پاکدشت داشته باشد.

تازه های پاکدشت در مجلس

نظرات مردم پاکدشت

مردم شریف حوزه انتخابیه پاکدشت، می توانید در این قسمت نظرات و پیشنهادات، مشکلات و دغدغه های خود را در مورد پاکدشت و انتظارات خود از کاندیداهای پاکدشت بنویسید تا نمایندگان شما در مجلس یازدهم به این مسایل توجه بیشتری داشته باشند.