مجلس ایران دات كام
حوزه نوشهر، چالوس، کلاردشت

حوزه انتخابیه نوشهر، چالوس، کلاردشت

درباره حوزه انتخابیه نوشهر، چالوس، کلاردشت

تعداد کرسی: یک کرسی

کاندیداهای پر طرفدار حوزه نوشهر، چالوس، کلاردشت

کاندیداهای حوزه نوشهر، چالوس، کلاردشت

تبلیغات انتخاباتی
تبلیغات انتخاباتی

حوزه نوشهر، چالوس، کلاردشت

شهرستان نوشهر یکی از شهرستان های استان مازندران در شمال ایران است. مرکز این شهرستان شهر نوشهر است. این شهر دارای بندر بوده و از دیرباز با کشورهای حاشیه دریای خزر مراودات تجاری داشته و دارد همچنین شهر بندری نوشهر دارای فرودگاه بوده و نزدیکترین فرودگاه از شرق مازندران به آن ساری و از غرب به آن رامسر می باشد.
چالوس از شهرستان های استان مازندران ایران است. مرکز این شهرستان شهر چالوس می باشد. جمعیت این شهرستان طبق سرشماری نفوس و مسکن سال ۱۳۹۵، ۱۱۶٬۵۴۲ نفر بوده که متشکل از ۳۹٬۱۰۵ خانوار است.
شهرستان کلاردشت یکی از شهرستان های استان مازندران در شمال ایران است. مرکز این شهرستان، شهر کلاردشت است. کلاردشت در گذشته کلار خوانده می شد و کلار نام شهر و قلعه ای باستانی در محدوده کلاردشت امروزی بود.
حوزه نوشهر، چالوس، کلاردشت یکی از پر شورترین حوزه های انتخابیه در انتخابات مجلس است. تبلیغات انتخاباتی در این حوزه در موعد قانونی برگزار می شود و کاندیداهای حوزه نوشهر، چالوس، کلاردشت پس از ثبت نام در وزارت کشور (یا فرمانداریها) و تایید صلاحیت، به تبلیغات می پردازند. کاندیداهای انتخابات مجلس یازدهم ( انتخابات مجلس 98 ) می توانند با ثبت نام در سایت مجلس ایران، از خدمات سایت اعم از معرفی (بیوگرافی کاندیدا، سوابق مدیریتی و اجرایی، برنامه های کاندیدا وغیره) ، ارتباط با کاندیدا ، اعلام طرفداری برای اطلاع رسانی به مردم شریف حوزه انتخابیه نوشهر، چالوس، کلاردشت استفاده کنند.حوزه نوشهر، چالوس، کلاردشت دارای یک کرسی یا صندلی در مجلس شورای اسلامی می باشد. انتخابات نوشهر، چالوس، کلاردشت در هر دوره انتخابات از مشارکت بالای مردم برخوردار است و امید می رود در انتخابات مجلس 98 یا همان انتخابات مجلس یازدهم مشارکت بالایی با فعالیت تبلیغات انتخاباتی کاندیداهای نوشهر، چالوس، کلاردشت داشته باشد. تایید صلاحیت شده های قطعی نوشهر، چالوس، کلاردشت را در تایید صلاحیت نوشهر، چالوس، کلاردشت مجلس یازدهم دنبال کنید. تایید صلاحیت قطعی مجلس 98

تازه های نوشهر، چالوس، کلاردشت در مجلس

نظرات مردم نوشهر، چالوس، کلاردشت

مردم شریف حوزه انتخابیه نوشهر، چالوس، کلاردشت، می توانید در این قسمت نظرات و پیشنهادات، مشکلات و دغدغه های خود را در مورد نوشهر، چالوس، کلاردشت و انتظارات خود از کاندیداهای نوشهر، چالوس، کلاردشت بنویسید تا نمایندگان شما در مجلس یازدهم به این مسایل توجه بیشتری داشته باشند.