مجلس ایران دات كام
حوزه نوشهر، چالوس، کلاردشت

حوزه انتخابیه نوشهر، چالوس، کلاردشت

درباره حوزه انتخابیه نوشهر، چالوس، کلاردشت

تعداد کرسی: یک کرسی

کاندیداهای پر طرفدار حوزه نوشهر، چالوس، کلاردشت

کاندیداهای حوزه نوشهر، چالوس، کلاردشت

تبلیغات انتخاباتی
تبلیغات انتخاباتی

حوزه نوشهر، چالوس، کلاردشت

شهرستان نوشهر یکی از شهرستان های استان مازندران در شمال ایران است. مرکز این شهرستان شهر نوشهر است. این شهر دارای بندر بوده و از دیرباز با کشورهای حاشیه دریای خزر مراودات تجاری داشته و دارد همچنین شهر بندری نوشهر دارای فرودگاه بوده و نزدیکترین فرودگاه از شرق مازندران به آن ساری و از غرب به آن رامسر می باشد.
چالوس از شهرستان های استان مازندران ایران است. مرکز این شهرستان شهر چالوس می باشد. جمعیت این شهرستان طبق سرشماری نفوس و مسکن سال ۱۳۹۵، ۱۱۶٬۵۴۲ نفر بوده که متشکل از ۳۹٬۱۰۵ خانوار است.
شهرستان کلاردشت یکی از شهرستان های استان مازندران در شمال ایران است. مرکز این شهرستان، شهر کلاردشت است. کلاردشت در گذشته کلار خوانده می شد و کلار نام شهر و قلعه ای باستانی در محدوده کلاردشت امروزی بود.
حوزه نوشهر، چالوس، کلاردشت یکی از پر شورترین حوزه های انتخابیه در انتخابات مجلس است. تبلیغات انتخاباتی در این حوزه در موعد قانونی برگزار می شود و کاندیداهای حوزه نوشهر، چالوس، کلاردشت پس از ثبت نام در وزارت کشور (یا فرمانداریها) و تایید صلاحیت، به تبلیغات می پردازند. کاندیداهای انتخابات مجلس دوازدهم ( انتخابات مجلس 1402 ) می توانند با ثبت نام در سایت مجلس ایران، از خدمات سایت اعم از معرفی (بیوگرافی کاندیدا، سوابق مدیریتی و اجرایی، برنامه های کاندیدا وغیره) ، ارتباط با کاندیدا ، اعلام طرفداری برای اطلاع رسانی به مردم شریف حوزه انتخابیه نوشهر، چالوس، کلاردشت استفاده کنند.حوزه نوشهر، چالوس، کلاردشت دارای یک کرسی یا صندلی در مجلس شورای اسلامی می باشد. انتخابات نوشهر، چالوس، کلاردشت در هر دوره انتخابات از مشارکت بالای مردم برخوردار است و امید می رود در انتخابات مجلس 1402 یا همان انتخابات مجلس دوازدهم مشارکت بالایی با فعالیت تبلیغات انتخاباتی کاندیداهای نوشهر، چالوس، کلاردشت داشته باشد. تایید صلاحیت شده های قطعی نوشهر، چالوس، کلاردشت را در تایید صلاحیت نوشهر، چالوس، کلاردشت مجلس دوازدهم دنبال کنید. تایید صلاحیت قطعی مجلس 1402

تازه های نوشهر، چالوس، کلاردشت در مجلس

نظرات مردم نوشهر، چالوس، کلاردشت

مردم شریف حوزه انتخابیه نوشهر، چالوس، کلاردشت، می توانید در این قسمت نظرات و پیشنهادات، مشکلات و دغدغه های خود را در مورد نوشهر، چالوس، کلاردشت و انتظارات خود از کاندیداهای نوشهر، چالوس، کلاردشت بنویسید تا نمایندگان شما در مجلس دوازدهم به این مسایل توجه بیشتری داشته باشند.