مجلس ایران دات كام
حوزه نورآباد و ممسنی

حوزه انتخابیه نورآباد و ممسنی

درباره حوزه انتخابیه نورآباد و ممسنی

تعداد کرسی: یک کرسی

کاندیداهای پر طرفدار حوزه نورآباد و ممسنی

کاندیداهای احتمالی حوزه نورآباد و ممسنی

توجه: لطفا اگر کاندیدای حوزه انتخابیه نورآباد و ممسنی که می شناسید هنوز در سایت ثبت نام نکرده اند، به ایشان اطلاع دهید.

حوزه نورآباد و ممسنی

شهرستان مَمَسَنی یکی از شهرستان های تاریخی و کهن استان فارس در ایران است. مرکز این شهرستان، شهر نورآباد می باشد. شهرستان ممسنی از لحاظ جغرافیایی در غرب شیراز قرار گرفته است. جمعیت این شهرستان نیز طبق سرشماری انجام شده در سال ۱۳۹۵، برابر با ۱۱۷٬۵۲۷ تن بوده است.
حوزه نورآباد و ممسنی یکی از پر شورترین حوزه های انتخابیه در انتخابات مجلس است. تبلیغات انتخاباتی در این حوزه در موعد قانونی برگزار می شود و کاندیداهای حوزه نورآباد و ممسنی پس از ثبت نام در وزارت کشور (یا فرمانداریها) و تایید صلاحیت، به تبلیغات می پردازند. کاندیداهای احتمالی انتخابات مجلس یازدهم ( انتخابات مجلس 98 ) می توانند با ثبت نام در سایت مجلس ایران، از خدمات سایت اعم از معرفی (بیوگرافی کاندیدا، سوابق مدیریتی و اجرایی، برنامه های کاندیدا وغیره) ، ارتباط با کاندیدا ، اعلام طرفداری برای اطلاع رسانی به مردم شریف حوزه انتخابیه نورآباد و ممسنی استفاده کنند.حوزه نورآباد و ممسنی دارای یک کرسی یا صندلی در مجلس شورای اسلامی می باشد. انتخابات نورآباد و ممسنی در هر دوره انتخابات از مشارکت بالای مردم برخوردار است و امید می رود در انتخابات مجلس 98 یا همان انتخابات مجلس یازدهم مشارکت بالایی با فعالیت تبلیغات انتخاباتی کاندیداهای نورآباد و ممسنی داشته باشد.

تازه های نورآباد و ممسنی در مجلس

نظرات مردم نورآباد و ممسنی

مردم شریف حوزه انتخابیه نورآباد و ممسنی، می توانید در این قسمت نظرات و پیشنهادات، مشکلات و دغدغه های خود را در مورد نورآباد و ممسنی و انتظارات خود از کاندیداهای نورآباد و ممسنی بنویسید تا نمایندگان شما در مجلس یازدهم به این مسایل توجه بیشتری داشته باشند.