مجلس ایران دات كام
حوزه نطنز و قمصر

حوزه انتخابیه نطنز و قمصر

درباره حوزه انتخابیه نطنز و قمصر

تعداد کرسی: یک کرسی

کاندیداهای پر طرفدار حوزه نطنز و قمصر

کاندیداهای حوزه نطنز و قمصر

توجه: لطفا اگر کاندیدای حوزه انتخابیه نطنز و قمصر که می شناسید هنوز در سایت ثبت نام نکرده اند، به ایشان اطلاع دهید.
تبلیغات انتخاباتی
تبلیغات انتخاباتی

حوزه نطنز و قمصر

نطنز از شهرستان های استان اصفهان در کشور ایران است. مرکز این شهرستان شهر نطنز است. شهرستان نطنز در حال حاضر دارای دو بخش مرکزی و بخش امامزاده، چهار شهر نطنز، طرق رود، بادرود و خالد آباد و پنج دهستان به نام های کرکس، طرقرود، برزرود، امامزاده و خالدآباد می باشد.
قمصر شهری واقع در شمال غرب استان اصفهان و جنوب شهرستان کاشان و آران و بیدگل و به صورت دره ای با ابعاد تقریبی ۹ و ۵ کیلومتر است. شهرت قمصر به اعتبار گلاب و کیفیت گل محمدی آن است.
حوزه نطنز و قمصر یکی از پر شورترین حوزه های انتخابیه در انتخابات مجلس است. تبلیغات انتخاباتی در این حوزه در موعد قانونی برگزار می شود و کاندیداهای حوزه نطنز و قمصر پس از ثبت نام در وزارت کشور (یا فرمانداریها) و تایید صلاحیت، به تبلیغات می پردازند. کاندیداهای انتخابات مجلس دوازدهم ( انتخابات مجلس 1402 ) می توانند با ثبت نام در سایت مجلس ایران، از خدمات سایت اعم از معرفی (بیوگرافی کاندیدا، سوابق مدیریتی و اجرایی، برنامه های کاندیدا وغیره) ، ارتباط با کاندیدا ، اعلام طرفداری برای اطلاع رسانی به مردم شریف حوزه انتخابیه نطنز و قمصر استفاده کنند.حوزه نطنز و قمصر دارای یک کرسی یا صندلی در مجلس شورای اسلامی می باشد. انتخابات نطنز و قمصر در هر دوره انتخابات از مشارکت بالای مردم برخوردار است و امید می رود در انتخابات مجلس 1402 یا همان انتخابات مجلس دوازدهم مشارکت بالایی با فعالیت تبلیغات انتخاباتی کاندیداهای نطنز و قمصر داشته باشد. تایید صلاحیت شده های قطعی نطنز و قمصر را در تایید صلاحیت نطنز و قمصر مجلس دوازدهم دنبال کنید. تایید صلاحیت قطعی مجلس 1402

تازه های نطنز و قمصر در مجلس

نظرات مردم نطنز و قمصر

مردم شریف حوزه انتخابیه نطنز و قمصر، می توانید در این قسمت نظرات و پیشنهادات، مشکلات و دغدغه های خود را در مورد نطنز و قمصر و انتظارات خود از کاندیداهای نطنز و قمصر بنویسید تا نمایندگان شما در مجلس دوازدهم به این مسایل توجه بیشتری داشته باشند.