مجلس ایران دات كام
حوزه نجف آباد، تیران و کرون

حوزه انتخابیه نجف آباد، تیران و کرون

درباره حوزه انتخابیه نجف آباد، تیران و کرون

تعداد کرسی: یک کرسی

کاندیداهای پر طرفدار حوزه نجف آباد، تیران و کرون

کاندیداهای حوزه نجف آباد، تیران و کرون

توجه: لطفا اگر کاندیدای حوزه انتخابیه نجف آباد، تیران و کرون که می شناسید هنوز در سایت ثبت نام نکرده اند، به ایشان اطلاع دهید.
تبلیغات انتخاباتی
تبلیغات انتخاباتی

حوزه نجف آباد، تیران و کرون

نجف آباد در زمان شاه عباس صفوی در ۳۰ کیلومتری غرب شهر اصفهان بنا شده است. در سال 1337 بخش نجف آباد از شهرستان اصفهان جدا و به شهرستان تبدیل شد.
تیران و کرون در ۴۵ کیلومتری اصفهان واقع شده است. تیران و کرون از جنوب غربی به استان چهارمحال بختیاری و از شرق و شمال به شهرستان نجف آباد، از غرب به شهرستانهای فریدن و چادگان از جنوب به شهرستان لنجان محدود می گردد.
حوزه نجف آباد، تیران و کرون یکی از پر شورترین حوزه های انتخابیه در انتخابات مجلس است. تبلیغات انتخاباتی در این حوزه در موعد قانونی برگزار می شود و کاندیداهای حوزه نجف آباد، تیران و کرون پس از ثبت نام در وزارت کشور (یا فرمانداریها) و تایید صلاحیت، به تبلیغات می پردازند. کاندیداهای انتخابات مجلس دوازدهم ( انتخابات مجلس 1402 ) می توانند با ثبت نام در سایت مجلس ایران، از خدمات سایت اعم از معرفی (بیوگرافی کاندیدا، سوابق مدیریتی و اجرایی، برنامه های کاندیدا وغیره) ، ارتباط با کاندیدا ، اعلام طرفداری برای اطلاع رسانی به مردم شریف حوزه انتخابیه نجف آباد، تیران و کرون استفاده کنند.حوزه نجف آباد، تیران و کرون دارای یک کرسی یا صندلی در مجلس شورای اسلامی می باشد. انتخابات نجف آباد، تیران و کرون در هر دوره انتخابات از مشارکت بالای مردم برخوردار است و امید می رود در انتخابات مجلس 1402 یا همان انتخابات مجلس دوازدهم مشارکت بالایی با فعالیت تبلیغات انتخاباتی کاندیداهای نجف آباد، تیران و کرون داشته باشد. تایید صلاحیت شده های قطعی نجف آباد، تیران و کرون را در تایید صلاحیت نجف آباد، تیران و کرون مجلس دوازدهم دنبال کنید. تایید صلاحیت قطعی مجلس 1402

تازه های نجف آباد، تیران و کرون در مجلس

نظرات مردم نجف آباد، تیران و کرون

مردم شریف حوزه انتخابیه نجف آباد، تیران و کرون، می توانید در این قسمت نظرات و پیشنهادات، مشکلات و دغدغه های خود را در مورد نجف آباد، تیران و کرون و انتظارات خود از کاندیداهای نجف آباد، تیران و کرون بنویسید تا نمایندگان شما در مجلس دوازدهم به این مسایل توجه بیشتری داشته باشند.
صادق مرادی دلنواز:

کاندیداهای زیادی در نجف آباد هر ساله می آیند با شعارهای متفاوت .
شعار با عمل تفاوت دارد . خدمت به مناطق محروم را تنها در شخصیت زمانه و روزگار دیدیم .
نماینده ای که از کاشانه بزند تا گرما را به خانه وکاشانه کسی برساند لیاقت نمایندگی دارد .