مجلس ایران دات كام
حوزه نقده و اشنویه

حوزه انتخابیه نقده و اشنویه

درباره حوزه انتخابیه نقده و اشنویه

تعداد کرسی: یک کرسی

کاندیداهای پر طرفدار حوزه نقده و اشنویه

کاندیداهای حوزه نقده و اشنویه

توجه: لطفا اگر کاندیدای حوزه انتخابیه نقده و اشنویه که می شناسید هنوز در سایت ثبت نام نکرده اند، به ایشان اطلاع دهید.
تبلیغات انتخاباتی
تبلیغات انتخاباتی

حوزه نقده و اشنویه

شهرستان نقده در قسمت جنوبی استان آذربایجان غربی ایران قرار دارد و مرکز آن شهر نقده است. این شهرستان در دشت سولدوز واقع شده و دشتی حاصل خیز است که از شمال به دریاچه ارومیه اشراف دارد. دارای باغ های سیب و انگور منحصر بفرد به طور عمده می باشد. در اوایل آبادانی این سرزمین برنج یکی از عمده محصولات زیر کشت آن بوده و از شمال به دریاچه ارومیه اشراف دارد.
شهرستان اشنویه از شهرستان های مرزی استان آذربایجان غربی است که در قسمت غربی این استان قرار دارد. این شهرستان از شمال با کشور ترکیه و از جنوب با کشور عراق همسایه است. مرکز این شهرستان، شهر اشنویه است.

حوزه نقده و اشنویه یکی از پر شورترین حوزه های انتخابیه در انتخابات مجلس است. تبلیغات انتخاباتی در این حوزه در موعد قانونی برگزار می شود و کاندیداهای حوزه نقده و اشنویه پس از ثبت نام در وزارت کشور (یا فرمانداریها) و تایید صلاحیت، به تبلیغات می پردازند. کاندیداهای انتخابات مجلس دوازدهم ( انتخابات مجلس 1402 ) می توانند با ثبت نام در سایت مجلس ایران، از خدمات سایت اعم از معرفی (بیوگرافی کاندیدا، سوابق مدیریتی و اجرایی، برنامه های کاندیدا وغیره) ، ارتباط با کاندیدا ، اعلام طرفداری برای اطلاع رسانی به مردم شریف حوزه انتخابیه نقده و اشنویه استفاده کنند.حوزه نقده و اشنویه دارای یک کرسی یا صندلی در مجلس شورای اسلامی می باشد. انتخابات نقده و اشنویه در هر دوره انتخابات از مشارکت بالای مردم برخوردار است و امید می رود در انتخابات مجلس 1402 یا همان انتخابات مجلس دوازدهم مشارکت بالایی با فعالیت تبلیغات انتخاباتی کاندیداهای نقده و اشنویه داشته باشد. تایید صلاحیت شده های قطعی نقده و اشنویه را در تایید صلاحیت نقده و اشنویه مجلس دوازدهم دنبال کنید. تایید صلاحیت قطعی مجلس 1402

تازه های نقده و اشنویه در مجلس

نظرات مردم نقده و اشنویه

مردم شریف حوزه انتخابیه نقده و اشنویه، می توانید در این قسمت نظرات و پیشنهادات، مشکلات و دغدغه های خود را در مورد نقده و اشنویه و انتظارات خود از کاندیداهای نقده و اشنویه بنویسید تا نمایندگان شما در مجلس دوازدهم به این مسایل توجه بیشتری داشته باشند.