مجلس ایران دات كام
حوزه نائین و خور و بیابانک

حوزه انتخابیه نائین و خور و بیابانک

درباره حوزه انتخابیه نائین و خور و بیابانک

تعداد کرسی: یک کرسی

کاندیداهای پر طرفدار حوزه نائین و خور و بیابانک

کاندیداهای حوزه نائین و خور و بیابانک

توجه: لطفا اگر کاندیدای حوزه انتخابیه نائین و خور و بیابانک که می شناسید هنوز در سایت ثبت نام نکرده اند، به ایشان اطلاع دهید.
تبلیغات انتخاباتی
تبلیغات انتخاباتی

حوزه نائین و خور و بیابانک

نائین شهرستانی است در استان اصفهان. مرکز این شهرستان شهر نائین است. در سال ۱۳۲۷ شمسی نائین رسماً شهرستان اعلام شد و بخشداری آن به فرمانداری تبدیل شد.
خور و بیابانک: شهر خور مرکز شهرستان خور و بیابانک در 390 کیلومتری شرق شهر اصفهان واقع است. آب و هوای این منطقه تا 50 درجه رسیده به خاطر همین منبع خرما و گندم هست. در منطقه خور و بیابانک ۱۲۶ آبادی بزرگ و کوچک وجود دارد.
حوزه نائین و خور و بیابانک یکی از پر شورترین حوزه های انتخابیه در انتخابات مجلس است. تبلیغات انتخاباتی در این حوزه در موعد قانونی برگزار می شود و کاندیداهای حوزه نائین و خور و بیابانک پس از ثبت نام در وزارت کشور (یا فرمانداریها) و تایید صلاحیت، به تبلیغات می پردازند. کاندیداهای انتخابات مجلس یازدهم ( انتخابات مجلس 98 ) می توانند با ثبت نام در سایت مجلس ایران، از خدمات سایت اعم از معرفی (بیوگرافی کاندیدا، سوابق مدیریتی و اجرایی، برنامه های کاندیدا وغیره) ، ارتباط با کاندیدا ، اعلام طرفداری برای اطلاع رسانی به مردم شریف حوزه انتخابیه نائین و خور و بیابانک استفاده کنند.حوزه نائین و خور و بیابانک دارای یک کرسی یا صندلی در مجلس شورای اسلامی می باشد. انتخابات نائین و خور و بیابانک در هر دوره انتخابات از مشارکت بالای مردم برخوردار است و امید می رود در انتخابات مجلس 98 یا همان انتخابات مجلس یازدهم مشارکت بالایی با فعالیت تبلیغات انتخاباتی کاندیداهای نائین و خور و بیابانک داشته باشد. تایید صلاحیت شده های قطعی نائین و خور و بیابانک را در تایید صلاحیت نائین و خور و بیابانک مجلس یازدهم دنبال کنید. تایید صلاحیت قطعی مجلس 98

تازه های نائین و خور و بیابانک در مجلس

نظرات مردم نائین و خور و بیابانک

مردم شریف حوزه انتخابیه نائین و خور و بیابانک، می توانید در این قسمت نظرات و پیشنهادات، مشکلات و دغدغه های خود را در مورد نائین و خور و بیابانک و انتظارات خود از کاندیداهای نائین و خور و بیابانک بنویسید تا نمایندگان شما در مجلس یازدهم به این مسایل توجه بیشتری داشته باشند.
احمدنجفی:

مشکلی که نه تنها روستای ایراج بلکه تمام روستاهای جنوبی شهرستان خوروبیابانک با ان روبه رو هست، مشکل نبود پایگاه اورژانس در روستاهای جنوبی بوده که به دلیل فاصله ۴۵کیلومتر تا مرکز شهرستان تا بحال چند نفر به علت تصادفات جاده ای یا حوادث دیگر جان خود را از دست دادند. از کسی که نماینده می شود خواهشمندیم یک نگاهی هم به مشکلات روستاهای جنوبی شهرستان خوروبیابانک کنند.