مجلس ایران دات كام
حوزه نائین و خور و بیابانک

حوزه انتخابیه نائین و خور و بیابانک

درباره حوزه انتخابیه نائین و خور و بیابانک

تعداد کرسی: یک کرسی

کاندیداهای پر طرفدار حوزه نائین و خور و بیابانک

کاندیداهای احتمالی حوزه نائین و خور و بیابانک

توجه: لطفا اگر کاندیدای حوزه انتخابیه نائین و خور و بیابانک که می شناسید هنوز در سایت ثبت نام نکرده اند، به ایشان اطلاع دهید.

حوزه نائین و خور و بیابانک

نائین شهرستانی است در استان اصفهان. مرکز این شهرستان شهر نائین است. در سال ۱۳۲۷ شمسی نائین رسماً شهرستان اعلام شد و بخشداری آن به فرمانداری تبدیل شد.
خور و بیابانک: شهر خور مرکز شهرستان خور و بیابانک در 390 کیلومتری شرق شهر اصفهان واقع است. آب و هوای این منطقه تا 50 درجه رسیده به خاطر همین منبع خرما و گندم هست. در منطقه خور و بیابانک ۱۲۶ آبادی بزرگ و کوچک وجود دارد.
حوزه نائین و خور و بیابانک یکی از پر شورترین حوزه های انتخابیه در انتخابات مجلس است. تبلیغات انتخاباتی در این حوزه در موعد قانونی برگزار می شود و کاندیداهای حوزه نائین و خور و بیابانک پس از ثبت نام در وزارت کشور (یا فرمانداریها) و تایید صلاحیت، به تبلیغات می پردازند. کاندیداهای احتمالی انتخابات مجلس یازدهم ( انتخابات مجلس 98 ) می توانند با ثبت نام در سایت مجلس ایران، از خدمات سایت اعم از معرفی (بیوگرافی کاندیدا، سوابق مدیریتی و اجرایی، برنامه های کاندیدا وغیره) ، ارتباط با کاندیدا ، اعلام طرفداری برای اطلاع رسانی به مردم شریف حوزه انتخابیه نائین و خور و بیابانک استفاده کنند.حوزه نائین و خور و بیابانک دارای یک کرسی یا صندلی در مجلس شورای اسلامی می باشد. انتخابات نائین و خور و بیابانک در هر دوره انتخابات از مشارکت بالای مردم برخوردار است و امید می رود در انتخابات مجلس 98 یا همان انتخابات مجلس یازدهم مشارکت بالایی با فعالیت تبلیغات انتخاباتی کاندیداهای نائین و خور و بیابانک داشته باشد.

تازه های نائین و خور و بیابانک در مجلس

نظرات مردم نائین و خور و بیابانک

مردم شریف حوزه انتخابیه نائین و خور و بیابانک، می توانید در این قسمت نظرات و پیشنهادات، مشکلات و دغدغه های خود را در مورد نائین و خور و بیابانک و انتظارات خود از کاندیداهای نائین و خور و بیابانک بنویسید تا نمایندگان شما در مجلس یازدهم به این مسایل توجه بیشتری داشته باشند.