مجلس ایران دات كام
حوزه مبارکه

حوزه انتخابیه مبارکه

درباره حوزه انتخابیه مبارکه

تعداد کرسی: یک کرسی

کاندیداهای پر طرفدار حوزه مبارکه

کاندیداهای حوزه مبارکه

توجه: لطفا اگر کاندیدای حوزه انتخابیه مبارکه که می شناسید هنوز در سایت ثبت نام نکرده اند، به ایشان اطلاع دهید.
تبلیغات انتخاباتی
تبلیغات انتخاباتی

حوزه مبارکه

مبارکه زمانی نگین سبز استان اصفهان محسوب می شد لیکن امروز بخاطر وجود صنایع فولاد وسیمان وشیمایی یکی از شهرستان های بسیار مهم ، صنعتی وغبار آلود ایران در استان اصفهان محسوب می گردد. مرکز این شهرستان شهر مبارکه است. این شهرستان دارای دو بخش و ۵ نقطه شهری به نام های مبارکه، دیزیچه، طالخونچه، کرکوند، زیباشهر و ۳۴ روستا در قالب ۵ دهستان می باشد.
حوزه مبارکه یکی از پر شورترین حوزه های انتخابیه در انتخابات مجلس است. تبلیغات انتخاباتی در این حوزه در موعد قانونی برگزار می شود و کاندیداهای حوزه مبارکه پس از ثبت نام در وزارت کشور (یا فرمانداریها) و تایید صلاحیت، به تبلیغات می پردازند. کاندیداهای انتخابات مجلس یازدهم ( انتخابات مجلس 98 ) می توانند با ثبت نام در سایت مجلس ایران، از خدمات سایت اعم از معرفی (بیوگرافی کاندیدا، سوابق مدیریتی و اجرایی، برنامه های کاندیدا وغیره) ، ارتباط با کاندیدا ، اعلام طرفداری برای اطلاع رسانی به مردم شریف حوزه انتخابیه مبارکه استفاده کنند.حوزه مبارکه دارای یک کرسی یا صندلی در مجلس شورای اسلامی می باشد. انتخابات مبارکه در هر دوره انتخابات از مشارکت بالای مردم برخوردار است و امید می رود در انتخابات مجلس 98 یا همان انتخابات مجلس یازدهم مشارکت بالایی با فعالیت تبلیغات انتخاباتی کاندیداهای مبارکه داشته باشد. تایید صلاحیت شده های قطعی مبارکه را در تایید صلاحیت مبارکه مجلس یازدهم دنبال کنید. تایید صلاحیت قطعی مجلس 98

تازه های مبارکه در مجلس

نظرات مردم مبارکه

مردم شریف حوزه انتخابیه مبارکه، می توانید در این قسمت نظرات و پیشنهادات، مشکلات و دغدغه های خود را در مورد مبارکه و انتظارات خود از کاندیداهای مبارکه بنویسید تا نمایندگان شما در مجلس یازدهم به این مسایل توجه بیشتری داشته باشند.