مجلس ایران دات كام
حوزه مینودشت، کلاله، مراوه تپه و گالیکش

حوزه انتخابیه مینودشت، کلاله، مراوه تپه و گالیکش

درباره حوزه انتخابیه مینودشت، کلاله، مراوه تپه و گالیکش

تعداد کرسی: یک کرسی

کاندیداهای پر طرفدار حوزه مینودشت، کلاله، مراوه تپه و گالیکش

کاندیداهای حوزه مینودشت، کلاله، مراوه تپه و گالیکش

تبلیغات انتخاباتی
تبلیغات انتخاباتی

حوزه مینودشت، کلاله، مراوه تپه و گالیکش

مینودشت یکی از شهرستانهای استان گلستان ایران است. شهر مینودشت مرکز این شهرستان است و جمعیت آن در سال ۱۳۸۵، برابر با ۱۲۸٫۷۳۹ نفر بوده است. این آمار در سال ۱۳۹۰ به ۸۰۳۱۶ نفر رسیده است.
شهرستان کلاله یکی از شهرستانهای ایران در استان گلستان است. شهر کلاله مرکز این شهرستان است. جمعیت شهرستان کلاله در سال ۱۳۸۵، برابر با ۱۵۳٫۲۶۱ نفر بوده است. در این شهرستان علاوه بر عشایر کوچنده اکراد شمال خراسان، حدود ۱۶۰هزار نفر سکونت دارند که ترکیب جمعیتی آن را قوم فارس، ترکمن، کاشمری- خراسانی، کرمانج، سیستانی، بلوچ وترک و شاهرودی تشکیل می دهند.
شهرستان مَراوه تَپه از شهرستان های استان گلستان و ترکمن صحرای ایران است. مرکز این شهرستان شهر مراوه تپه است. این شهرستان در شمال خاوری ایران در نزدیکی مرز ترکمنستان واقع شده است. آرامگاه مختومقلی شامل مقبرهٔ دولت محمد آزادی و مختومقلی فراغی و زیارتگاه آل خان بابا و مدرسه سید قلیچ ایشان در روستای کریم ایشان از آثار تاریخی این شهرستان هستند.
شهرستان گالیکش یکی از شهرستان های استان گلستان واقع در شمال ایران است. شهرستان گالیکش در سال ۱۳۸۹ تأسیس شده است. مرکز این شهرستان، شهر گالیکش است. شهرستان گالیکش سابقاً یکی از بخشهای شهرستان مینودشت در استان گلستان بود که در سال ۱۳۸۹ به شهرستانی مستقل ارتقاء یافت.
حوزه مینودشت، کلاله، مراوه تپه و گالیکش یکی از پر شورترین حوزه های انتخابیه در انتخابات مجلس است. تبلیغات انتخاباتی در این حوزه در موعد قانونی برگزار می شود و کاندیداهای حوزه مینودشت، کلاله، مراوه تپه و گالیکش پس از ثبت نام در وزارت کشور (یا فرمانداریها) و تایید صلاحیت، به تبلیغات می پردازند. کاندیداهای انتخابات مجلس دوازدهم ( انتخابات مجلس 1402 ) می توانند با ثبت نام در سایت مجلس ایران، از خدمات سایت اعم از معرفی (بیوگرافی کاندیدا، سوابق مدیریتی و اجرایی، برنامه های کاندیدا وغیره) ، ارتباط با کاندیدا ، اعلام طرفداری برای اطلاع رسانی به مردم شریف حوزه انتخابیه مینودشت، کلاله، مراوه تپه و گالیکش استفاده کنند.حوزه مینودشت، کلاله، مراوه تپه و گالیکش دارای یک کرسی یا صندلی در مجلس شورای اسلامی می باشد. انتخابات مینودشت، کلاله، مراوه تپه و گالیکش در هر دوره انتخابات از مشارکت بالای مردم برخوردار است و امید می رود در انتخابات مجلس 1402 یا همان انتخابات مجلس دوازدهم مشارکت بالایی با فعالیت تبلیغات انتخاباتی کاندیداهای مینودشت، کلاله، مراوه تپه و گالیکش داشته باشد. تایید صلاحیت شده های قطعی مینودشت، کلاله، مراوه تپه و گالیکش را در تایید صلاحیت مینودشت، کلاله، مراوه تپه و گالیکش مجلس دوازدهم دنبال کنید. تایید صلاحیت قطعی مجلس 1402

تازه های مینودشت، کلاله، مراوه تپه و گالیکش در مجلس

نظرات مردم مینودشت، کلاله، مراوه تپه و گالیکش

مردم شریف حوزه انتخابیه مینودشت، کلاله، مراوه تپه و گالیکش، می توانید در این قسمت نظرات و پیشنهادات، مشکلات و دغدغه های خود را در مورد مینودشت، کلاله، مراوه تپه و گالیکش و انتظارات خود از کاندیداهای مینودشت، کلاله، مراوه تپه و گالیکش بنویسید تا نمایندگان شما در مجلس دوازدهم به این مسایل توجه بیشتری داشته باشند.
قلی پور:

با سلام لطفا کاندیدای مینودشتی ائتلاف بفرمایند محض رضای خدا