مجلس ایران دات كام
حوزه میناب، رودان، جاسک، سیریک و بشاگرد

حوزه انتخابیه میناب، رودان، جاسک، سیریک و بشاگرد

درباره حوزه انتخابیه میناب، رودان، جاسک، سیریک و بشاگرد

تعداد کرسی: یک کرسی

کاندیداهای پر طرفدار حوزه میناب، رودان، جاسک، سیریک و بشاگرد

کاندیداهای احتمالی حوزه میناب، رودان، جاسک، سیریک و بشاگرد

توجه: لطفا اگر کاندیدای حوزه انتخابیه میناب، رودان، جاسک، سیریک و بشاگرد که می شناسید هنوز در سایت ثبت نام نکرده اند، به ایشان اطلاع دهید.

حوزه میناب، رودان، جاسک، سیریک و بشاگرد

میناب یکی از شهرستان های شرقی استان هرمزگان واقع در جنوب ایران است. جمعیت شهرستان میناب طبق سرشماری عمومی نفوس و مسکن در سال ۱۳۹۵، برابر با ۲۵۹٬۲۲۱نفر بوده است.
رودان یکی از شهرستان های استان هرمزگان در جنوب ایران است و مرکز آن شهر رودان (دهبارز) است. رودان در قدیم به نام «رودکان» معروف بوده و وجه تسمیه آن، وجود رودخانه های متعدد و پرآب است. آب و هوای این منطقه گرم و خشک است و زمستانی معتدل و تابستانی گرم دارد.
بندر جاسک یکی از شهرهای استان هرمزگان در جنوب ایران است مردم این شهرستان به خونگرمی، خوش اخلاقی ومهمان نوازی شهرت دارند. این شهر در بخش مرکزی شهرستان جاسک قرار دارد و از شهرهای بندری باقدمت و استراتژیک ایران است.
سیریک یکی از شهرستان های استان هرمزگان در جنوب ایران است که در کرانهٔ دریای عمان قرار گرفته است. فرهنگ مردم سیریک، ترکیبی از فرهنگ بندری و بلوچی است.
بشاگرد (یا در گویش محلی بَشکَرد) یکی از شهرستان های استان هرمزگان واقع در جنوب ایران است. مرکز این شهرستان، شهر سردشت است. بشاگرد پیشتر بخشی از شهرستان جاسک در استان هرمزگان بود؛ که در سال ۱۳۸۵ به شهرستان ارتقاء یافت.
حوزه میناب، رودان، جاسک، سیریک و بشاگرد یکی از پر شورترین حوزه های انتخابیه در انتخابات مجلس است. تبلیغات انتخاباتی در این حوزه در موعد قانونی برگزار می شود و کاندیداهای حوزه میناب، رودان، جاسک، سیریک و بشاگرد پس از ثبت نام در وزارت کشور (یا فرمانداریها) و تایید صلاحیت، به تبلیغات می پردازند. کاندیداهای احتمالی انتخابات مجلس یازدهم ( انتخابات مجلس 98 ) می توانند با ثبت نام در سایت مجلس ایران، از خدمات سایت اعم از معرفی (بیوگرافی کاندیدا، سوابق مدیریتی و اجرایی، برنامه های کاندیدا وغیره) ، ارتباط با کاندیدا ، اعلام طرفداری برای اطلاع رسانی به مردم شریف حوزه انتخابیه میناب، رودان، جاسک، سیریک و بشاگرد استفاده کنند.حوزه میناب، رودان، جاسک، سیریک و بشاگرد دارای یک کرسی یا صندلی در مجلس شورای اسلامی می باشد. انتخابات میناب، رودان، جاسک، سیریک و بشاگرد در هر دوره انتخابات از مشارکت بالای مردم برخوردار است و امید می رود در انتخابات مجلس 98 یا همان انتخابات مجلس یازدهم مشارکت بالایی با فعالیت تبلیغات انتخاباتی کاندیداهای میناب، رودان، جاسک، سیریک و بشاگرد داشته باشد.

تازه های میناب، رودان، جاسک، سیریک و بشاگرد در مجلس

نظرات مردم میناب، رودان، جاسک، سیریک و بشاگرد

مردم شریف حوزه انتخابیه میناب، رودان، جاسک، سیریک و بشاگرد، می توانید در این قسمت نظرات و پیشنهادات، مشکلات و دغدغه های خود را در مورد میناب، رودان، جاسک، سیریک و بشاگرد و انتظارات خود از کاندیداهای میناب، رودان، جاسک، سیریک و بشاگرد بنویسید تا نمایندگان شما در مجلس یازدهم به این مسایل توجه بیشتری داشته باشند.