مجلس ایران دات كام
حوزه میاندوآب

حوزه انتخابیه میاندوآب

درباره حوزه انتخابیه میاندوآب

تعداد کرسی: یک کرسی

کاندیداهای پر طرفدار حوزه میاندوآب

کاندیداهای حوزه میاندوآب

توجه: لطفا اگر کاندیدای حوزه انتخابیه میاندوآب که می شناسید هنوز در سایت ثبت نام نکرده اند، به ایشان اطلاع دهید.
تبلیغات انتخاباتی
تبلیغات انتخاباتی

حوزه میاندوآب

میاندوآب بزرگ ترین و پرجمعیت ترین شهرستان جنوبی استان آذربایجان غربی و با فاصله ۱۶۴ کیلومتری از ارومیه، در جنوب استان قرار گرفته است. میاندوآب شهر رودخانه های پرآب در جنوب دریاچه ارومیه و میان دو رود زرینه رود و سیمینه رود واقع شده و محل تلاقی استانهای آذربایجان غربی و شرقی محسوب می شود. وجه تسمیه این شهر نیز حاصل موقعیت این شهر بین دو رود زرینه رود و سیمینه رود است. حوزهٔ انتخابیه میاندوآب یکی از حوزه های استان آذربایجان غربی برای انتخابات مجلس شورای اسلامی است. این حوزه به مرکزیت میاندوآب، یک نماینده مجلس دارد. بخشهای شهرستان میاندواب عبارتند از بخش مرکزی ، بخش باروق ، بخش مرحمت آباد.
حوزه میاندوآب یکی از پر شورترین حوزه های انتخابیه در انتخابات مجلس است. تبلیغات انتخاباتی در این حوزه در موعد قانونی برگزار می شود و کاندیداهای حوزه میاندوآب پس از ثبت نام در وزارت کشور (یا فرمانداریها) و تایید صلاحیت، به تبلیغات می پردازند. کاندیداهای انتخابات مجلس دوازدهم ( انتخابات مجلس 1402 ) می توانند با ثبت نام در سایت مجلس ایران، از خدمات سایت اعم از معرفی (بیوگرافی کاندیدا، سوابق مدیریتی و اجرایی، برنامه های کاندیدا وغیره) ، ارتباط با کاندیدا ، اعلام طرفداری برای اطلاع رسانی به مردم شریف حوزه انتخابیه میاندوآب استفاده کنند.حوزه میاندوآب دارای یک کرسی یا صندلی در مجلس شورای اسلامی می باشد. انتخابات میاندوآب در هر دوره انتخابات از مشارکت بالای مردم برخوردار است و امید می رود در انتخابات مجلس 1402 یا همان انتخابات مجلس دوازدهم مشارکت بالایی با فعالیت تبلیغات انتخاباتی کاندیداهای میاندوآب داشته باشد. تایید صلاحیت شده های قطعی میاندوآب را در تایید صلاحیت میاندوآب مجلس دوازدهم دنبال کنید. تایید صلاحیت قطعی مجلس 1402

تازه های میاندوآب در مجلس

نظرات مردم میاندوآب

مردم شریف حوزه انتخابیه میاندوآب، می توانید در این قسمت نظرات و پیشنهادات، مشکلات و دغدغه های خود را در مورد میاندوآب و انتظارات خود از کاندیداهای میاندوآب بنویسید تا نمایندگان شما در مجلس دوازدهم به این مسایل توجه بیشتری داشته باشند.
رستمی:

تو رو خدا دیگه جو گیر نشید ، به کسی رای بدید که انقلابی باشه (حذف)


داریوش آذری:

مشکل اصلی شهرستان میاندوآب اشتغال می باشد.
بیکاری دلیل اصلی معضلات اجتماعی و مهاجرت در شهرستان ما می باشد.
با وجود شرایط مناسب برای کشاورزی و دامپروری و صنایع مربوط به آن و نیروی انسانی تحصیل کرده کمترین اقدام برای رفع معضل بیکاری انجام نمی شود.