مجلس ایران دات كام
حوزه مهریز، بافق، ابرکوه، خاتم و بهاباد

حوزه انتخابیه مهریز، بافق، ابرکوه، خاتم و بهاباد

درباره حوزه انتخابیه مهریز، بافق، ابرکوه، خاتم و بهاباد

تعداد کرسی: یک کرسی

کاندیداهای پر طرفدار حوزه مهریز، بافق، ابرکوه، خاتم و بهاباد

کاندیداهای حوزه مهریز، بافق، ابرکوه، خاتم و بهاباد

تبلیغات انتخاباتی
تبلیغات انتخاباتی

حوزه مهریز، بافق، ابرکوه، خاتم و بهاباد

مهریز یکی از شهرستان های استان یزد در مرکز ایران است. شهر مهریز مرکز این شهرستان است. جمعیت این شهرستان در سال ۱۳۹۵، برابر ۵۱۷۳۳ نفر بوده است.
شهرستان بافق یکی از شهرستان های پهناور استان یزد در مرکز ایران است. شهر بافق مرکز این شهرستان است. جمعیت شهرستان بافق در سال ۱۳۹۵، برابر با ۵۰٬۸۴۵نفر بوده است.
اَبَرکوه یکی از شهرستان های استان یزد در مرکز ایران است. شهر ابرکوه مرکز این شهرستان است. ابرکوه در غرب استان یزد در ۳۰ کیلومتری مرز آن با استان فارس قرار دارد. جمعیت شهرستان ابر کوه در سال ۱۳۹۵، برابر با ۵۱٬۱۰۳ نفر بوده است.
شهرستان خاتم یکی از شهرستان های استان یزد در مرکز ایران است. شهر هرات مرکز این شهرستان است. جمعیت شهرستان خاتم در سال ۱۳۹۵، برابر با ۳۶٬۵۶۲ نفر بوده است.
شهرستان بهاباد یکی از شهرستان های استان یزد در مرکز ایران است. مرکز این شهرستان شهر بهاباد می باشد. شهرستان بهاباد در سال ۱۳۸۸ خورشیدی از شهرستان بافق مستقل شد. جمعیت این شهرستان ۲۷۸۰۰ نفر است.
حوزه مهریز، بافق، ابرکوه، خاتم و بهاباد یکی از پر شورترین حوزه های انتخابیه در انتخابات مجلس است. تبلیغات انتخاباتی در این حوزه در موعد قانونی برگزار می شود و کاندیداهای حوزه مهریز، بافق، ابرکوه، خاتم و بهاباد پس از ثبت نام در وزارت کشور (یا فرمانداریها) و تایید صلاحیت، به تبلیغات می پردازند. کاندیداهای انتخابات مجلس دوازدهم ( انتخابات مجلس 1402 ) می توانند با ثبت نام در سایت مجلس ایران، از خدمات سایت اعم از معرفی (بیوگرافی کاندیدا، سوابق مدیریتی و اجرایی، برنامه های کاندیدا وغیره) ، ارتباط با کاندیدا ، اعلام طرفداری برای اطلاع رسانی به مردم شریف حوزه انتخابیه مهریز، بافق، ابرکوه، خاتم و بهاباد استفاده کنند.حوزه مهریز، بافق، ابرکوه، خاتم و بهاباد دارای یک کرسی یا صندلی در مجلس شورای اسلامی می باشد. انتخابات مهریز، بافق، ابرکوه، خاتم و بهاباد در هر دوره انتخابات از مشارکت بالای مردم برخوردار است و امید می رود در انتخابات مجلس 1402 یا همان انتخابات مجلس دوازدهم مشارکت بالایی با فعالیت تبلیغات انتخاباتی کاندیداهای مهریز، بافق، ابرکوه، خاتم و بهاباد داشته باشد. تایید صلاحیت شده های قطعی مهریز، بافق، ابرکوه، خاتم و بهاباد را در تایید صلاحیت مهریز، بافق، ابرکوه، خاتم و بهاباد مجلس دوازدهم دنبال کنید. تایید صلاحیت قطعی مجلس 1402

تازه های مهریز، بافق، ابرکوه، خاتم و بهاباد در مجلس

نظرات مردم مهریز، بافق، ابرکوه، خاتم و بهاباد

مردم شریف حوزه انتخابیه مهریز، بافق، ابرکوه، خاتم و بهاباد، می توانید در این قسمت نظرات و پیشنهادات، مشکلات و دغدغه های خود را در مورد مهریز، بافق، ابرکوه، خاتم و بهاباد و انتظارات خود از کاندیداهای مهریز، بافق، ابرکوه، خاتم و بهاباد بنویسید تا نمایندگان شما در مجلس دوازدهم به این مسایل توجه بیشتری داشته باشند.