مجلس ایران دات كام
حوزه مسجد سلیمان، اندیکا، لالی و هفتکل

حوزه انتخابیه مسجد سلیمان، اندیکا، لالی و هفتکل

درباره حوزه انتخابیه مسجد سلیمان، اندیکا، لالی و هفتکل

تعداد کرسی: یک کرسی

کاندیداهای پر طرفدار حوزه مسجد سلیمان، اندیکا، لالی و هفتکل

کاندیداهای حوزه مسجد سلیمان، اندیکا، لالی و هفتکل

توجه: لطفا اگر کاندیدای حوزه انتخابیه مسجد سلیمان، اندیکا، لالی و هفتکل که می شناسید هنوز در سایت ثبت نام نکرده اند، به ایشان اطلاع دهید.
تبلیغات انتخاباتی
تبلیغات انتخاباتی

حوزه مسجد سلیمان، اندیکا، لالی و هفتکل

مسجد سلیمان یکی از شهرهای بختیاری نشین استان خوزستان ایران است و این شهر به شهر اولین ها معروف است. عملیات استخراج نفت، برای نخستین بار در خاورمیانه در سال ۱۹۰۸ میلادی توسط کنسرسیوم دارسی از این شهر و با چاه شماره یک، در میدان نفتی مسجدسلیمان آغاز گردید.
روستاهای اندیکا، لالی، عنبر، هفت شهیدان و گلگیراز بخش های تابعه اطراف این شهر بودند؛ که در چند سال اخیر بخش های اندیکا و لالی به شهرستان تغییر یافته اند.
حوزه مسجد سلیمان، اندیکا، لالی و هفتکل یکی از پر شورترین حوزه های انتخابیه در انتخابات مجلس است. تبلیغات انتخاباتی در این حوزه در موعد قانونی برگزار می شود و کاندیداهای حوزه مسجد سلیمان، اندیکا، لالی و هفتکل پس از ثبت نام در وزارت کشور (یا فرمانداریها) و تایید صلاحیت، به تبلیغات می پردازند. کاندیداهای انتخابات مجلس دوازدهم ( انتخابات مجلس 1402 ) می توانند با ثبت نام در سایت مجلس ایران، از خدمات سایت اعم از معرفی (بیوگرافی کاندیدا، سوابق مدیریتی و اجرایی، برنامه های کاندیدا وغیره) ، ارتباط با کاندیدا ، اعلام طرفداری برای اطلاع رسانی به مردم شریف حوزه انتخابیه مسجد سلیمان، اندیکا، لالی و هفتکل استفاده کنند.حوزه مسجد سلیمان، اندیکا، لالی و هفتکل دارای یک کرسی یا صندلی در مجلس شورای اسلامی می باشد. انتخابات مسجد سلیمان، اندیکا، لالی و هفتکل در هر دوره انتخابات از مشارکت بالای مردم برخوردار است و امید می رود در انتخابات مجلس 1402 یا همان انتخابات مجلس دوازدهم مشارکت بالایی با فعالیت تبلیغات انتخاباتی کاندیداهای مسجد سلیمان، اندیکا، لالی و هفتکل داشته باشد. تایید صلاحیت شده های قطعی مسجد سلیمان، اندیکا، لالی و هفتکل را در تایید صلاحیت مسجد سلیمان، اندیکا، لالی و هفتکل مجلس دوازدهم دنبال کنید. تایید صلاحیت قطعی مجلس 1402

تازه های مسجد سلیمان، اندیکا، لالی و هفتکل در مجلس

نظرات مردم مسجد سلیمان، اندیکا، لالی و هفتکل

مردم شریف حوزه انتخابیه مسجد سلیمان، اندیکا، لالی و هفتکل، می توانید در این قسمت نظرات و پیشنهادات، مشکلات و دغدغه های خود را در مورد مسجد سلیمان، اندیکا، لالی و هفتکل و انتظارات خود از کاندیداهای مسجد سلیمان، اندیکا، لالی و هفتکل بنویسید تا نمایندگان شما در مجلس دوازدهم به این مسایل توجه بیشتری داشته باشند.
مددی:

سلام
ای کاش امکان دانلود بروشورهای تبلیغاتی و سخنرانی های کاندیداها وجود داشت، تا افراد پر مشغله هم بتونن از این منابع برای انتخاب بهترین گزینه استفاده کنند