مجلس ایران دات كام
حوزه مرودشت و پاسارگاد و ارسنجان

حوزه انتخابیه مرودشت و پاسارگاد و ارسنجان

درباره حوزه انتخابیه مرودشت و پاسارگاد و ارسنجان

تعداد کرسی: یک کرسی

کاندیداهای پر طرفدار حوزه مرودشت و پاسارگاد و ارسنجان

کاندیداهای حوزه مرودشت و پاسارگاد و ارسنجان

تبلیغات انتخاباتی
تبلیغات انتخاباتی

حوزه مرودشت و پاسارگاد و ارسنجان

شهرستان مرودشت یکی از شهرستان های استان فارس ایران است. مرکز این شهرستان، شهر مرودشت است.
پاسارگاد یکی از شهرستان های استان فارس ایران است. مرکز این شهرستان، شهر سعادت شهر است. جمعیت این شهرستان طبق سرشماری سال ۱۳۹۵، برابر با ۳۰٬۱۱۸ تن بوده است.
ارسنجان از شهرستان های استان فارس در جنوب ایران است. مرکز این شهرستان، شهر ارسنجان است. جمعیت این شهرستان بر طبق سرشماری سال ۱۳۹۵، برابر با ۴۲٬۷۲۵ تن بوده است.
حوزه مرودشت و پاسارگاد و ارسنجان یکی از پر شورترین حوزه های انتخابیه در انتخابات مجلس است. تبلیغات انتخاباتی در این حوزه در موعد قانونی برگزار می شود و کاندیداهای حوزه مرودشت و پاسارگاد و ارسنجان پس از ثبت نام در وزارت کشور (یا فرمانداریها) و تایید صلاحیت، به تبلیغات می پردازند. کاندیداهای انتخابات مجلس دوازدهم ( انتخابات مجلس 1402 ) می توانند با ثبت نام در سایت مجلس ایران، از خدمات سایت اعم از معرفی (بیوگرافی کاندیدا، سوابق مدیریتی و اجرایی، برنامه های کاندیدا وغیره) ، ارتباط با کاندیدا ، اعلام طرفداری برای اطلاع رسانی به مردم شریف حوزه انتخابیه مرودشت و پاسارگاد و ارسنجان استفاده کنند.حوزه مرودشت و پاسارگاد و ارسنجان دارای یک کرسی یا صندلی در مجلس شورای اسلامی می باشد. انتخابات مرودشت و پاسارگاد و ارسنجان در هر دوره انتخابات از مشارکت بالای مردم برخوردار است و امید می رود در انتخابات مجلس 1402 یا همان انتخابات مجلس دوازدهم مشارکت بالایی با فعالیت تبلیغات انتخاباتی کاندیداهای مرودشت و پاسارگاد و ارسنجان داشته باشد. تایید صلاحیت شده های قطعی مرودشت و پاسارگاد و ارسنجان را در تایید صلاحیت مرودشت و پاسارگاد و ارسنجان مجلس دوازدهم دنبال کنید. تایید صلاحیت قطعی مجلس 1402

تازه های مرودشت و پاسارگاد و ارسنجان در مجلس

نظرات مردم مرودشت و پاسارگاد و ارسنجان

مردم شریف حوزه انتخابیه مرودشت و پاسارگاد و ارسنجان، می توانید در این قسمت نظرات و پیشنهادات، مشکلات و دغدغه های خود را در مورد مرودشت و پاسارگاد و ارسنجان و انتظارات خود از کاندیداهای مرودشت و پاسارگاد و ارسنجان بنویسید تا نمایندگان شما در مجلس دوازدهم به این مسایل توجه بیشتری داشته باشند.