مجلس ایران دات كام
حوزه مریوان و سروآباد

حوزه انتخابیه مریوان و سروآباد

درباره حوزه انتخابیه مریوان و سروآباد

تعداد کرسی: یک کرسی

کاندیداهای پر طرفدار حوزه مریوان و سروآباد

کاندیداهای احتمالی حوزه مریوان و سروآباد

توجه: لطفا اگر کاندیدای حوزه انتخابیه مریوان و سروآباد که می شناسید هنوز در سایت ثبت نام نکرده اند، به ایشان اطلاع دهید.

حوزه مریوان و سروآباد

شهرستان مریوان یکی از شهرستانهای استان کردستان در غرب ایران است. مرکز این شهرستان شهر مریوان است. جمعیت این شهرستان طبق سرشماری سال ۱۳۹۵، برابر با ۱۹۵٬۲۶۳ نفر بوده است.
سروآباد یکی از شهرستانهای استان کردستان در غرب ایران است که از سمت غرب با کشور عراق هم مرز است. مرکز این شهرستان شهر سروآباد است که تقریباً در ۸۰ کیلومتری غرب سنندج قرار دارد.
حوزه مریوان و سروآباد یکی از پر شورترین حوزه های انتخابیه در انتخابات مجلس است. تبلیغات انتخاباتی در این حوزه در موعد قانونی برگزار می شود و کاندیداهای حوزه مریوان و سروآباد پس از ثبت نام در وزارت کشور (یا فرمانداریها) و تایید صلاحیت، به تبلیغات می پردازند. کاندیداهای احتمالی انتخابات مجلس یازدهم ( انتخابات مجلس 98 ) می توانند با ثبت نام در سایت مجلس ایران، از خدمات سایت اعم از معرفی (بیوگرافی کاندیدا، سوابق مدیریتی و اجرایی، برنامه های کاندیدا وغیره) ، ارتباط با کاندیدا ، اعلام طرفداری برای اطلاع رسانی به مردم شریف حوزه انتخابیه مریوان و سروآباد استفاده کنند.حوزه مریوان و سروآباد دارای یک کرسی یا صندلی در مجلس شورای اسلامی می باشد. انتخابات مریوان و سروآباد در هر دوره انتخابات از مشارکت بالای مردم برخوردار است و امید می رود در انتخابات مجلس 98 یا همان انتخابات مجلس یازدهم مشارکت بالایی با فعالیت تبلیغات انتخاباتی کاندیداهای مریوان و سروآباد داشته باشد.

تازه های مریوان و سروآباد در مجلس

نظرات مردم مریوان و سروآباد

مردم شریف حوزه انتخابیه مریوان و سروآباد، می توانید در این قسمت نظرات و پیشنهادات، مشکلات و دغدغه های خود را در مورد مریوان و سروآباد و انتظارات خود از کاندیداهای مریوان و سروآباد بنویسید تا نمایندگان شما در مجلس یازدهم به این مسایل توجه بیشتری داشته باشند.