مجلس ایران دات كام
حوزه مریوان و سروآباد

حوزه انتخابیه مریوان و سروآباد

درباره حوزه انتخابیه مریوان و سروآباد

تعداد کرسی: یک کرسی

کاندیداهای پر طرفدار حوزه مریوان و سروآباد

کاندیداهای حوزه مریوان و سروآباد

تبلیغات انتخاباتی
تبلیغات انتخاباتی

حوزه مریوان و سروآباد

شهرستان مریوان یکی از شهرستانهای استان کردستان در غرب ایران است. مرکز این شهرستان شهر مریوان است. جمعیت این شهرستان طبق سرشماری سال ۱۳۹۵، برابر با ۱۹۵٬۲۶۳ نفر بوده است.
سروآباد یکی از شهرستانهای استان کردستان در غرب ایران است که از سمت غرب با کشور عراق هم مرز است. مرکز این شهرستان شهر سروآباد است که تقریباً در ۸۰ کیلومتری غرب سنندج قرار دارد.
حوزه مریوان و سروآباد یکی از پر شورترین حوزه های انتخابیه در انتخابات مجلس است. تبلیغات انتخاباتی در این حوزه در موعد قانونی برگزار می شود و کاندیداهای حوزه مریوان و سروآباد پس از ثبت نام در وزارت کشور (یا فرمانداریها) و تایید صلاحیت، به تبلیغات می پردازند. کاندیداهای انتخابات مجلس دوازدهم ( انتخابات مجلس 1402 ) می توانند با ثبت نام در سایت مجلس ایران، از خدمات سایت اعم از معرفی (بیوگرافی کاندیدا، سوابق مدیریتی و اجرایی، برنامه های کاندیدا وغیره) ، ارتباط با کاندیدا ، اعلام طرفداری برای اطلاع رسانی به مردم شریف حوزه انتخابیه مریوان و سروآباد استفاده کنند.حوزه مریوان و سروآباد دارای یک کرسی یا صندلی در مجلس شورای اسلامی می باشد. انتخابات مریوان و سروآباد در هر دوره انتخابات از مشارکت بالای مردم برخوردار است و امید می رود در انتخابات مجلس 1402 یا همان انتخابات مجلس دوازدهم مشارکت بالایی با فعالیت تبلیغات انتخاباتی کاندیداهای مریوان و سروآباد داشته باشد. تایید صلاحیت شده های قطعی مریوان و سروآباد را در تایید صلاحیت مریوان و سروآباد مجلس دوازدهم دنبال کنید. تایید صلاحیت قطعی مجلس 1402

تازه های مریوان و سروآباد در مجلس

نظرات مردم مریوان و سروآباد

مردم شریف حوزه انتخابیه مریوان و سروآباد، می توانید در این قسمت نظرات و پیشنهادات، مشکلات و دغدغه های خود را در مورد مریوان و سروآباد و انتظارات خود از کاندیداهای مریوان و سروآباد بنویسید تا نمایندگان شما در مجلس دوازدهم به این مسایل توجه بیشتری داشته باشند.
م.ع.شعبانی:

با سلام خدمت همه مردم غیور،خونگرم،آگاه و دارای بصیرت و شریف منطقه و حوزه انتخاباتی شهرستانهای مریوان و سروآباد..
در اول کلام،مایلم عرض و تقاضاکنم که انشالله با همت و تلاش والا و مؤثر،بهتر از گذشته در انتخابات این دوره از مجلس شورای اسلامی در کنار هم و دست در دست هم با اتحادی بی نظیر شرکت کنیم تا در وهله اول،به دشمنان خارجی نشان دهیم که ما هنوز پایبند آرمانهای مقدس نظام جمهوری اسلامی ایران و در کنار رهبری عزیزمان هستیم.و در وهله دوم،انشالله به عوامل فریب خورده داخلی و غربگرا و غربزده نشان خواهیم داد که تا نفس درسینه داریم و تا آخرین قطره خونمان از آرمانهای الهی،اسلامی و اعتقادات خالص خود دست نخواهیم کشید..
در آخر کلام،ضمن تشکر از مسئولین محترم این سایت که این فرصت را در اختیار آحاد مردم ایران در همه حوزه های انتخابیه کشور گذاشتند تا نظرات خود را بیان کنند تشکر نموده و انشالله بتوانیم فردی اصلح،شجاع،عادل،قادر و توانمند در همه ابعاد سیاسی،اجتماعی،فرهنگی،و حتی نظامی و....و دارای همه شرایط مثبته را برای مسئولیت خطیر نمایندگی حوزه مریوان و سرو آباد انتخاب نماییم.
با تشکر،ارادتمند و خدمتگزار همه مردم عزیز ایران سرافرازم