مجلس ایران دات كام
حوزه ماهشهر، امیدیه و هندیجان

حوزه انتخابیه ماهشهر، امیدیه و هندیجان

درباره حوزه انتخابیه ماهشهر، امیدیه و هندیجان

تعداد کرسی: یک کرسی

کاندیداهای پر طرفدار حوزه ماهشهر، امیدیه و هندیجان

کاندیداهای حوزه ماهشهر، امیدیه و هندیجان

توجه: لطفا اگر کاندیدای حوزه انتخابیه ماهشهر، امیدیه و هندیجان که می شناسید هنوز در سایت ثبت نام نکرده اند، به ایشان اطلاع دهید.
تبلیغات انتخاباتی
تبلیغات انتخاباتی

حوزه ماهشهر، امیدیه و هندیجان

بندر ماهشهر یکی از شهرستان های استان خوزستان در جنوب ایران است. مرکز این شهرستان، شهر بندر ماهشهر است. بندر امام خمینی و شهر چمران از دیگر شهرهای آن هستند. ماهشهر از دو قسمت ماهشهر قدیم و ناحیه صنعتی تشکیل شده است. این شهر یکی از قطبهای بزرگ اقتصادی کشور به شمار می رود.
امیدیه نیز از شهرستانهای استان خوزستان در جنوب غربی ایران است. این شهرستان با شهرستان های آغاجاری، هندیجان، ماهشهر، رامشیر و رامهرمز هم مرز است. مرکز این شهرستان، شهر امیدیه است.
هندیجان: مرکز این شهرستان شهر هندیجان است. این شهرستان در سال ۱۳۸۵، تعداد ۴۹/۷۲۴ نفر جمعیت داشته است.

حوزه ماهشهر، امیدیه و هندیجان یکی از پر شورترین حوزه های انتخابیه در انتخابات مجلس است. تبلیغات انتخاباتی در این حوزه در موعد قانونی برگزار می شود و کاندیداهای حوزه ماهشهر، امیدیه و هندیجان پس از ثبت نام در وزارت کشور (یا فرمانداریها) و تایید صلاحیت، به تبلیغات می پردازند. کاندیداهای انتخابات مجلس دوازدهم ( انتخابات مجلس 1402 ) می توانند با ثبت نام در سایت مجلس ایران، از خدمات سایت اعم از معرفی (بیوگرافی کاندیدا، سوابق مدیریتی و اجرایی، برنامه های کاندیدا وغیره) ، ارتباط با کاندیدا ، اعلام طرفداری برای اطلاع رسانی به مردم شریف حوزه انتخابیه ماهشهر، امیدیه و هندیجان استفاده کنند.حوزه ماهشهر، امیدیه و هندیجان دارای یک کرسی یا صندلی در مجلس شورای اسلامی می باشد. انتخابات ماهشهر، امیدیه و هندیجان در هر دوره انتخابات از مشارکت بالای مردم برخوردار است و امید می رود در انتخابات مجلس 1402 یا همان انتخابات مجلس دوازدهم مشارکت بالایی با فعالیت تبلیغات انتخاباتی کاندیداهای ماهشهر، امیدیه و هندیجان داشته باشد. تایید صلاحیت شده های قطعی ماهشهر، امیدیه و هندیجان را در تایید صلاحیت ماهشهر، امیدیه و هندیجان مجلس دوازدهم دنبال کنید. تایید صلاحیت قطعی مجلس 1402

تازه های ماهشهر، امیدیه و هندیجان در مجلس

نظرات مردم ماهشهر، امیدیه و هندیجان

مردم شریف حوزه انتخابیه ماهشهر، امیدیه و هندیجان، می توانید در این قسمت نظرات و پیشنهادات، مشکلات و دغدغه های خود را در مورد ماهشهر، امیدیه و هندیجان و انتظارات خود از کاندیداهای ماهشهر، امیدیه و هندیجان بنویسید تا نمایندگان شما در مجلس دوازدهم به این مسایل توجه بیشتری داشته باشند.