مجلس ایران دات كام
حوزه محلات و دلیجان

حوزه انتخابیه محلات و دلیجان

درباره حوزه انتخابیه محلات و دلیجان

تعداد کرسی: یک کرسی

کاندیداهای پر طرفدار حوزه محلات و دلیجان

کاندیداهای حوزه محلات و دلیجان

تبلیغات انتخاباتی
تبلیغات انتخاباتی

حوزه محلات و دلیجان

شهرستان محلات یکی از شهرستان های استان مرکزی ایران است. این شهرستان از یک بخش به نام بخش مرکزی و دو دهستان تشکیل شده است. مرکز آن شهر محلات می باشد.
شهرستان دلیجان یکی از شهرستان های استان مرکزی است و مرکز آن شهر دلیجان است. نراق دیگر شهر آن می باشد. بنابر سرشماری مرکز آمار ایران، جمعیت شهرستان دلیجان در سال ۱۳۹۵ برابر با ۵۱٬۶۲۱ نفر بوده است. نبات، حلوا شکری، ارده، جوزقند، زعفران، و محصولات کشاورزی ازقبیل هندوانه، خیار، خربزه وانار می باشد که محصولات کشاورزی تولید شده به علت نوع خاص آب و هواوزمین زراعی کیفیت بالایی دارند.
حوزه محلات و دلیجان یکی از پر شورترین حوزه های انتخابیه در انتخابات مجلس است. تبلیغات انتخاباتی در این حوزه در موعد قانونی برگزار می شود و کاندیداهای حوزه محلات و دلیجان پس از ثبت نام در وزارت کشور (یا فرمانداریها) و تایید صلاحیت، به تبلیغات می پردازند. کاندیداهای انتخابات مجلس دوازدهم ( انتخابات مجلس 1402 ) می توانند با ثبت نام در سایت مجلس ایران، از خدمات سایت اعم از معرفی (بیوگرافی کاندیدا، سوابق مدیریتی و اجرایی، برنامه های کاندیدا وغیره) ، ارتباط با کاندیدا ، اعلام طرفداری برای اطلاع رسانی به مردم شریف حوزه انتخابیه محلات و دلیجان استفاده کنند.حوزه محلات و دلیجان دارای یک کرسی یا صندلی در مجلس شورای اسلامی می باشد. انتخابات محلات و دلیجان در هر دوره انتخابات از مشارکت بالای مردم برخوردار است و امید می رود در انتخابات مجلس 1402 یا همان انتخابات مجلس دوازدهم مشارکت بالایی با فعالیت تبلیغات انتخاباتی کاندیداهای محلات و دلیجان داشته باشد. تایید صلاحیت شده های قطعی محلات و دلیجان را در تایید صلاحیت محلات و دلیجان مجلس دوازدهم دنبال کنید. تایید صلاحیت قطعی مجلس 1402

تازه های محلات و دلیجان در مجلس

نظرات مردم محلات و دلیجان

مردم شریف حوزه انتخابیه محلات و دلیجان، می توانید در این قسمت نظرات و پیشنهادات، مشکلات و دغدغه های خود را در مورد محلات و دلیجان و انتظارات خود از کاندیداهای محلات و دلیجان بنویسید تا نمایندگان شما در مجلس دوازدهم به این مسایل توجه بیشتری داشته باشند.