مجلس ایران دات كام
حوزه مهاباد

حوزه انتخابیه مهاباد

درباره حوزه انتخابیه مهاباد

تعداد کرسی: یک کرسی

کاندیداهای پر طرفدار حوزه مهاباد

کاندیداهای حوزه مهاباد

توجه: لطفا اگر کاندیدای حوزه انتخابیه مهاباد که می شناسید هنوز در سایت ثبت نام نکرده اند، به ایشان اطلاع دهید.
تبلیغات انتخاباتی
تبلیغات انتخاباتی

حوزه مهاباد

شهرستان مهاباد یکی از شهرستان های استان آذربایجان غربی می باشد. مرکز آن شهر مهاباد است. این شهر در جنوب استان و در دامنه رشته جبال لند شیخان کوهستانی و خوش آب و هوا قرار دارد. مهاباد شهری است که در ساحل شرقی رودخانه مهاباد واقع شده است و امروز به خاطر قرار گرفتن در مرکز تلاقی سه استان آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی و کردستان از اهمیت خاصی برخوردار است و به دلیل همین موقعیت استراتژیک اقامتگاه مسافران زیادی می باشد.

حوزه مهاباد یکی از پر شورترین حوزه های انتخابیه در انتخابات مجلس است. تبلیغات انتخاباتی در این حوزه در موعد قانونی برگزار می شود و کاندیداهای حوزه مهاباد پس از ثبت نام در وزارت کشور (یا فرمانداریها) و تایید صلاحیت، به تبلیغات می پردازند. کاندیداهای انتخابات مجلس دوازدهم ( انتخابات مجلس 1402 ) می توانند با ثبت نام در سایت مجلس ایران، از خدمات سایت اعم از معرفی (بیوگرافی کاندیدا، سوابق مدیریتی و اجرایی، برنامه های کاندیدا وغیره) ، ارتباط با کاندیدا ، اعلام طرفداری برای اطلاع رسانی به مردم شریف حوزه انتخابیه مهاباد استفاده کنند.حوزه مهاباد دارای یک کرسی یا صندلی در مجلس شورای اسلامی می باشد. انتخابات مهاباد در هر دوره انتخابات از مشارکت بالای مردم برخوردار است و امید می رود در انتخابات مجلس 1402 یا همان انتخابات مجلس دوازدهم مشارکت بالایی با فعالیت تبلیغات انتخاباتی کاندیداهای مهاباد داشته باشد. تایید صلاحیت شده های قطعی مهاباد را در تایید صلاحیت مهاباد مجلس دوازدهم دنبال کنید. تایید صلاحیت قطعی مجلس 1402

تازه های مهاباد در مجلس

نظرات مردم مهاباد

مردم شریف حوزه انتخابیه مهاباد، می توانید در این قسمت نظرات و پیشنهادات، مشکلات و دغدغه های خود را در مورد مهاباد و انتظارات خود از کاندیداهای مهاباد بنویسید تا نمایندگان شما در مجلس دوازدهم به این مسایل توجه بیشتری داشته باشند.