مجلس ایران دات كام
حوزه لردگان

حوزه انتخابیه لردگان

درباره حوزه انتخابیه لردگان

تعداد کرسی: یک کرسی

کاندیداهای پر طرفدار حوزه لردگان

کاندیداهای احتمالی حوزه لردگان

توجه: لطفا اگر کاندیدای حوزه انتخابیه لردگان که می شناسید هنوز در سایت ثبت نام نکرده اند، به ایشان اطلاع دهید.

حوزه لردگان

لردگان یکی از شهرستانهای استان چهارمحال و بختیاری است. شهر لردگان مرکز این شهرستان است. مردم لردگان دارای گویش، موسیقی و آداب لری بختیاری هستند.
حوزه لردگان یکی از پر شورترین حوزه های انتخابیه در انتخابات مجلس است. تبلیغات انتخاباتی در این حوزه در موعد قانونی برگزار می شود و کاندیداهای حوزه لردگان پس از ثبت نام در وزارت کشور (یا فرمانداریها) و تایید صلاحیت، به تبلیغات می پردازند. کاندیداهای احتمالی انتخابات مجلس یازدهم ( انتخابات مجلس 98 ) می توانند با ثبت نام در سایت مجلس ایران، از خدمات سایت اعم از معرفی (بیوگرافی کاندیدا، سوابق مدیریتی و اجرایی، برنامه های کاندیدا وغیره) ، ارتباط با کاندیدا ، اعلام طرفداری برای اطلاع رسانی به مردم شریف حوزه انتخابیه لردگان استفاده کنند.حوزه لردگان دارای یک کرسی یا صندلی در مجلس شورای اسلامی می باشد. انتخابات لردگان در هر دوره انتخابات از مشارکت بالای مردم برخوردار است و امید می رود در انتخابات مجلس 98 یا همان انتخابات مجلس یازدهم مشارکت بالایی با فعالیت تبلیغات انتخاباتی کاندیداهای لردگان داشته باشد.

تازه های لردگان در مجلس

نظرات مردم لردگان

مردم شریف حوزه انتخابیه لردگان، می توانید در این قسمت نظرات و پیشنهادات، مشکلات و دغدغه های خود را در مورد لردگان و انتظارات خود از کاندیداهای لردگان بنویسید تا نمایندگان شما در مجلس یازدهم به این مسایل توجه بیشتری داشته باشند.
صالح نوروزی مصیر:

شهرستان لردگان با بیشترین زمین حاصلخیزی می توانست امروز یکی از قطب های گلخانه‌ای و کشاورزی دامپروری و حوزه ماکیان در کشور باشه، اما یک آزمون استخدامی پتروشیمی در لردگان برگزار شد که آنهم سراسری بود، در صورتی که لردگان بیشترین میزان فارغ التحصیلی عالی را در استان دارد ، شهرستان لردگان سر چهارراه بین استانی هست، موقعیت لردگان را در داشتن روان آبهای سطحی، سفره های زیر زمینی، نفت، خاک حاصلخیز و سنگ های معدنی بنگریم.