مجلس ایران دات كام
حوزه لنجان

حوزه انتخابیه لنجان

درباره حوزه انتخابیه لنجان

تعداد کرسی: یک کرسی

کاندیداهای پر طرفدار حوزه لنجان

کاندیداهای احتمالی حوزه لنجان

توجه: لطفا اگر کاندیدای حوزه انتخابیه لنجان که می شناسید هنوز در سایت ثبت نام نکرده اند، به ایشان اطلاع دهید.

حوزه لنجان

لِنجان یکی از شهرستان های استان اصفهان در مرکز ایران می باشد که در جنوب غرب این استان واقع شده است. مرکز این شهرستان شهر زرین شهر می باشد. جمعیت شهرستان لنجان در سال ۱۳۹۵ برابر با ۲۶۲،۹۱۲ نفر بوده است که پر جمعیت ترین شهر در شهرستان، فولادشهر است.
حوزه لنجان یکی از پر شورترین حوزه های انتخابیه در انتخابات مجلس است. تبلیغات انتخاباتی در این حوزه در موعد قانونی برگزار می شود و کاندیداهای حوزه لنجان پس از ثبت نام در وزارت کشور (یا فرمانداریها) و تایید صلاحیت، به تبلیغات می پردازند. کاندیداهای احتمالی انتخابات مجلس یازدهم ( انتخابات مجلس 98 ) می توانند با ثبت نام در سایت مجلس ایران، از خدمات سایت اعم از معرفی (بیوگرافی کاندیدا، سوابق مدیریتی و اجرایی، برنامه های کاندیدا وغیره) ، ارتباط با کاندیدا ، اعلام طرفداری برای اطلاع رسانی به مردم شریف حوزه انتخابیه لنجان استفاده کنند.حوزه لنجان دارای یک کرسی یا صندلی در مجلس شورای اسلامی می باشد. انتخابات لنجان در هر دوره انتخابات از مشارکت بالای مردم برخوردار است و امید می رود در انتخابات مجلس 98 یا همان انتخابات مجلس یازدهم مشارکت بالایی با فعالیت تبلیغات انتخاباتی کاندیداهای لنجان داشته باشد.

تازه های لنجان در مجلس

نظرات مردم لنجان

مردم شریف حوزه انتخابیه لنجان، می توانید در این قسمت نظرات و پیشنهادات، مشکلات و دغدغه های خود را در مورد لنجان و انتظارات خود از کاندیداهای لنجان بنویسید تا نمایندگان شما در مجلس یازدهم به این مسایل توجه بیشتری داشته باشند.