مجلس ایران دات كام
حوزه لارستان، خنج و گراش

حوزه انتخابیه لارستان، خنج و گراش

درباره حوزه انتخابیه لارستان، خنج و گراش

تعداد کرسی: یک کرسی

کاندیداهای پر طرفدار حوزه لارستان، خنج و گراش

کاندیداهای حوزه لارستان، خنج و گراش

توجه: لطفا اگر کاندیدای حوزه انتخابیه لارستان، خنج و گراش که می شناسید هنوز در سایت ثبت نام نکرده اند، به ایشان اطلاع دهید.
تبلیغات انتخاباتی
تبلیغات انتخاباتی

حوزه لارستان، خنج و گراش

لارستان یکی از شهرستان های جنوبی استان فارس است. شهر لار مرکز شهرستان لارستان است. لارستان در استان فارس در حد فاصل شهرستان های داراب، زرین دشت، جهرم، قیر و کارزین، خنج، اوز، گراش و لامرد قرار دارد و در شرق و جنوب با حاجی آباد، بندرعباس و بستک در استان هرمزگان همجوار است.
شهرستان خنج یکی از شهرستان های استان فارس ایران است. مرکز این شهرستان، شهر خنج است. جمعیت این شهرستان بر پایه سرشماری سال ۱۳۹۵ برابر با ۴۱٬۳۵۹ تن بوده است.
شهرستان گراش یکی از شهرستان های استان فارس به مرکزیت شهر گراش است. جمعیت این شهرستان بر پایه سرشماری سال ۱۳۹۵ برابر با ۵۳٬۹۰۷ تن بوده است.
حوزه لارستان، خنج و گراش یکی از پر شورترین حوزه های انتخابیه در انتخابات مجلس است. تبلیغات انتخاباتی در این حوزه در موعد قانونی برگزار می شود و کاندیداهای حوزه لارستان، خنج و گراش پس از ثبت نام در وزارت کشور (یا فرمانداریها) و تایید صلاحیت، به تبلیغات می پردازند. کاندیداهای انتخابات مجلس دوازدهم ( انتخابات مجلس 1402 ) می توانند با ثبت نام در سایت مجلس ایران، از خدمات سایت اعم از معرفی (بیوگرافی کاندیدا، سوابق مدیریتی و اجرایی، برنامه های کاندیدا وغیره) ، ارتباط با کاندیدا ، اعلام طرفداری برای اطلاع رسانی به مردم شریف حوزه انتخابیه لارستان، خنج و گراش استفاده کنند.حوزه لارستان، خنج و گراش دارای یک کرسی یا صندلی در مجلس شورای اسلامی می باشد. انتخابات لارستان، خنج و گراش در هر دوره انتخابات از مشارکت بالای مردم برخوردار است و امید می رود در انتخابات مجلس 1402 یا همان انتخابات مجلس دوازدهم مشارکت بالایی با فعالیت تبلیغات انتخاباتی کاندیداهای لارستان، خنج و گراش داشته باشد. تایید صلاحیت شده های قطعی لارستان، خنج و گراش را در تایید صلاحیت لارستان، خنج و گراش مجلس دوازدهم دنبال کنید. تایید صلاحیت قطعی مجلس 1402

تازه های لارستان، خنج و گراش در مجلس

نظرات مردم لارستان، خنج و گراش

مردم شریف حوزه انتخابیه لارستان، خنج و گراش، می توانید در این قسمت نظرات و پیشنهادات، مشکلات و دغدغه های خود را در مورد لارستان، خنج و گراش و انتظارات خود از کاندیداهای لارستان، خنج و گراش بنویسید تا نمایندگان شما در مجلس دوازدهم به این مسایل توجه بیشتری داشته باشند.