مجلس ایران دات كام
حوزه لنگرود

حوزه انتخابیه لنگرود

درباره حوزه انتخابیه لنگرود

تعداد کرسی: یک کرسی

کاندیداهای پر طرفدار حوزه لنگرود

کاندیداهای حوزه لنگرود

تبلیغات انتخاباتی
تبلیغات انتخاباتی

حوزه لنگرود

شهرستان لنگرود یکی از شهرستان های استان گیلان است. شهر لنگرود مرکز این شهرستان می باشد. آخرین داده های مرکز آمار ایران جمعیت شهرستان لنگرود را در سال ۱۳۹۵ در حدود ۱۴۰٬۶۸۶ نفر (۴۹٬۳۵۱ خانوار) برآورد کرده است. قدیمی ترین محلهٔ لنگرود راه پشته نام دارد و بزرگ ترین آن ها انزلی محله نامیده می شود.
حوزه لنگرود یکی از پر شورترین حوزه های انتخابیه در انتخابات مجلس است. تبلیغات انتخاباتی در این حوزه در موعد قانونی برگزار می شود و کاندیداهای حوزه لنگرود پس از ثبت نام در وزارت کشور (یا فرمانداریها) و تایید صلاحیت، به تبلیغات می پردازند. کاندیداهای انتخابات مجلس دوازدهم ( انتخابات مجلس 1402 ) می توانند با ثبت نام در سایت مجلس ایران، از خدمات سایت اعم از معرفی (بیوگرافی کاندیدا، سوابق مدیریتی و اجرایی، برنامه های کاندیدا وغیره) ، ارتباط با کاندیدا ، اعلام طرفداری برای اطلاع رسانی به مردم شریف حوزه انتخابیه لنگرود استفاده کنند.حوزه لنگرود دارای یک کرسی یا صندلی در مجلس شورای اسلامی می باشد. انتخابات لنگرود در هر دوره انتخابات از مشارکت بالای مردم برخوردار است و امید می رود در انتخابات مجلس 1402 یا همان انتخابات مجلس دوازدهم مشارکت بالایی با فعالیت تبلیغات انتخاباتی کاندیداهای لنگرود داشته باشد. تایید صلاحیت شده های قطعی لنگرود را در تایید صلاحیت لنگرود مجلس دوازدهم دنبال کنید. تایید صلاحیت قطعی مجلس 1402

تازه های لنگرود در مجلس

نظرات مردم لنگرود

مردم شریف حوزه انتخابیه لنگرود، می توانید در این قسمت نظرات و پیشنهادات، مشکلات و دغدغه های خود را در مورد لنگرود و انتظارات خود از کاندیداهای لنگرود بنویسید تا نمایندگان شما در مجلس دوازدهم به این مسایل توجه بیشتری داشته باشند.