مجلس ایران دات كام
حوزه لامرد و مهر

حوزه انتخابیه لامرد و مهر

درباره حوزه انتخابیه لامرد و مهر

تعداد کرسی: یک کرسی

کاندیداهای پر طرفدار حوزه لامرد و مهر

کاندیداهای حوزه لامرد و مهر

توجه: لطفا اگر کاندیدای حوزه انتخابیه لامرد و مهر که می شناسید هنوز در سایت ثبت نام نکرده اند، به ایشان اطلاع دهید.
تبلیغات انتخاباتی
تبلیغات انتخاباتی

حوزه لامرد و مهر

شهرستان لامِرد یکی از شهرستان های استان فارس ایران است. مرکز این شهرستان، شهر لامرد است. جمعیت این شهرستان بر طبق سرشماری سال ۱۳۹۵، برابر با ۹۱٬۷۸۲ تن بوده است.
شهرستان مُهر یکی از شهرستان های جنوبی استان فارس ایران است. مرکز این شهرستان، شهر مُهر می باشد.
حوزه لامرد و مهر یکی از پر شورترین حوزه های انتخابیه در انتخابات مجلس است. تبلیغات انتخاباتی در این حوزه در موعد قانونی برگزار می شود و کاندیداهای حوزه لامرد و مهر پس از ثبت نام در وزارت کشور (یا فرمانداریها) و تایید صلاحیت، به تبلیغات می پردازند. کاندیداهای انتخابات مجلس دوازدهم ( انتخابات مجلس 1402 ) می توانند با ثبت نام در سایت مجلس ایران، از خدمات سایت اعم از معرفی (بیوگرافی کاندیدا، سوابق مدیریتی و اجرایی، برنامه های کاندیدا وغیره) ، ارتباط با کاندیدا ، اعلام طرفداری برای اطلاع رسانی به مردم شریف حوزه انتخابیه لامرد و مهر استفاده کنند.حوزه لامرد و مهر دارای یک کرسی یا صندلی در مجلس شورای اسلامی می باشد. انتخابات لامرد و مهر در هر دوره انتخابات از مشارکت بالای مردم برخوردار است و امید می رود در انتخابات مجلس 1402 یا همان انتخابات مجلس دوازدهم مشارکت بالایی با فعالیت تبلیغات انتخاباتی کاندیداهای لامرد و مهر داشته باشد. تایید صلاحیت شده های قطعی لامرد و مهر را در تایید صلاحیت لامرد و مهر مجلس دوازدهم دنبال کنید. تایید صلاحیت قطعی مجلس 1402

تازه های لامرد و مهر در مجلس

نظرات مردم لامرد و مهر

مردم شریف حوزه انتخابیه لامرد و مهر، می توانید در این قسمت نظرات و پیشنهادات، مشکلات و دغدغه های خود را در مورد لامرد و مهر و انتظارات خود از کاندیداهای لامرد و مهر بنویسید تا نمایندگان شما در مجلس دوازدهم به این مسایل توجه بیشتری داشته باشند.