مجلس ایران دات كام
حوزه کوهدشت و رومشکان

حوزه انتخابیه کوهدشت و رومشکان

درباره حوزه انتخابیه کوهدشت و رومشکان

تعداد کرسی: یک کرسی

کاندیداهای پر طرفدار حوزه کوهدشت و رومشکان

کاندیداهای حوزه کوهدشت و رومشکان

تبلیغات انتخاباتی
تبلیغات انتخاباتی

حوزه کوهدشت و رومشکان

کوهدشت یکی از شهرستان های استان لرستان است که در غرب این استان قرار گرفته و آب و هوای معتدل کوهستانی دارد. مرکز آن شهر کوهدشت است و کار مردمش بیشتر کشاورزی و دامپروری است. ساکنان کوهدشت به زبان لری و لکی سخن می گویند. این شهرستان با جمعیت ۱۶۶٬۶۵۸ نفر چهارمین شهرستان بزرگ استان لرستان، پس از خرم آباد، بروجرد و دورود است.
شهرستان رومِشکان یکی از شهرستان های استان لرستان است که در جنوب باختری این استان قرار گرفته و مرکز آن شهر چقابل است. این شهرستان از لحاظ جمعیت دهمین واز لحاظ وسعت یازدهمین شهرستان استان می باشد.
حوزه کوهدشت و رومشکان یکی از پر شورترین حوزه های انتخابیه در انتخابات مجلس است. تبلیغات انتخاباتی در این حوزه در موعد قانونی برگزار می شود و کاندیداهای حوزه کوهدشت و رومشکان پس از ثبت نام در وزارت کشور (یا فرمانداریها) و تایید صلاحیت، به تبلیغات می پردازند. کاندیداهای انتخابات مجلس دوازدهم ( انتخابات مجلس 1402 ) می توانند با ثبت نام در سایت مجلس ایران، از خدمات سایت اعم از معرفی (بیوگرافی کاندیدا، سوابق مدیریتی و اجرایی، برنامه های کاندیدا وغیره) ، ارتباط با کاندیدا ، اعلام طرفداری برای اطلاع رسانی به مردم شریف حوزه انتخابیه کوهدشت و رومشکان استفاده کنند.حوزه کوهدشت و رومشکان دارای یک کرسی یا صندلی در مجلس شورای اسلامی می باشد. انتخابات کوهدشت و رومشکان در هر دوره انتخابات از مشارکت بالای مردم برخوردار است و امید می رود در انتخابات مجلس 1402 یا همان انتخابات مجلس دوازدهم مشارکت بالایی با فعالیت تبلیغات انتخاباتی کاندیداهای کوهدشت و رومشکان داشته باشد. تایید صلاحیت شده های قطعی کوهدشت و رومشکان را در تایید صلاحیت کوهدشت و رومشکان مجلس دوازدهم دنبال کنید. تایید صلاحیت قطعی مجلس 1402

تازه های کوهدشت و رومشکان در مجلس

نظرات مردم کوهدشت و رومشکان

مردم شریف حوزه انتخابیه کوهدشت و رومشکان، می توانید در این قسمت نظرات و پیشنهادات، مشکلات و دغدغه های خود را در مورد کوهدشت و رومشکان و انتظارات خود از کاندیداهای کوهدشت و رومشکان بنویسید تا نمایندگان شما در مجلس دوازدهم به این مسایل توجه بیشتری داشته باشند.