مجلس ایران دات كام
حوزه کردکوی، ترکمن، بندر گز و گمیشان

حوزه انتخابیه کردکوی، ترکمن، بندر گز و گمیشان

درباره حوزه انتخابیه کردکوی، ترکمن، بندر گز و گمیشان

تعداد کرسی: یک کرسی

کاندیداهای پر طرفدار حوزه کردکوی، ترکمن، بندر گز و گمیشان

کاندیداهای حوزه کردکوی، ترکمن، بندر گز و گمیشان

تبلیغات انتخاباتی
تبلیغات انتخاباتی

حوزه کردکوی، ترکمن، بندر گز و گمیشان

شهرستان کردکوی از شهرستان های استان گلستان در ایران است. شهر کردکوی مرکز این شهرستان است. زبان محلی مردم این شهرستان زبان مازندرانی هست.
ترکمن یکی از شهرستان های ایران در استان گلستان است. شهر بندر ترکمن مرکز این شهرستان است. شهرستان ترکمن در منطقه ترکمن صحرا قرار گرفته و پیشنیه اهالی آن را ترکمن های ایران تشکیل می دهند.
شهرستان بندرگز یکی از شهرستان های شمالی ایران در استان گلستان است. شهر بندرگز مرکز این شهرستان است. زبان محلی مردم این شهرستان زبان مازندرانی است.
گُمیشان یکی از شهرستان های استان گلستان ایران است. صنایع دستی شهرستان گمیشان عمدتاً بر تولید قالیچه، قالی، گلیم، نمد، پشتی، روسری ترکمنی، جاجیم و فرش های دستباف می باشد که علاوه بر ایجاد اشتغال برای زنان و دختران ترکمن نقش مهمی در صادرات کشور دارد.
حوزه کردکوی، ترکمن، بندر گز و گمیشان یکی از پر شورترین حوزه های انتخابیه در انتخابات مجلس است. تبلیغات انتخاباتی در این حوزه در موعد قانونی برگزار می شود و کاندیداهای حوزه کردکوی، ترکمن، بندر گز و گمیشان پس از ثبت نام در وزارت کشور (یا فرمانداریها) و تایید صلاحیت، به تبلیغات می پردازند. کاندیداهای انتخابات مجلس دوازدهم ( انتخابات مجلس 1402 ) می توانند با ثبت نام در سایت مجلس ایران، از خدمات سایت اعم از معرفی (بیوگرافی کاندیدا، سوابق مدیریتی و اجرایی، برنامه های کاندیدا وغیره) ، ارتباط با کاندیدا ، اعلام طرفداری برای اطلاع رسانی به مردم شریف حوزه انتخابیه کردکوی، ترکمن، بندر گز و گمیشان استفاده کنند.حوزه کردکوی، ترکمن، بندر گز و گمیشان دارای یک کرسی یا صندلی در مجلس شورای اسلامی می باشد. انتخابات کردکوی، ترکمن، بندر گز و گمیشان در هر دوره انتخابات از مشارکت بالای مردم برخوردار است و امید می رود در انتخابات مجلس 1402 یا همان انتخابات مجلس دوازدهم مشارکت بالایی با فعالیت تبلیغات انتخاباتی کاندیداهای کردکوی، ترکمن، بندر گز و گمیشان داشته باشد. تایید صلاحیت شده های قطعی کردکوی، ترکمن، بندر گز و گمیشان را در تایید صلاحیت کردکوی، ترکمن، بندر گز و گمیشان مجلس دوازدهم دنبال کنید. تایید صلاحیت قطعی مجلس 1402

تازه های کردکوی، ترکمن، بندر گز و گمیشان در مجلس

نظرات مردم کردکوی، ترکمن، بندر گز و گمیشان

مردم شریف حوزه انتخابیه کردکوی، ترکمن، بندر گز و گمیشان، می توانید در این قسمت نظرات و پیشنهادات، مشکلات و دغدغه های خود را در مورد کردکوی، ترکمن، بندر گز و گمیشان و انتظارات خود از کاندیداهای کردکوی، ترکمن، بندر گز و گمیشان بنویسید تا نمایندگان شما در مجلس دوازدهم به این مسایل توجه بیشتری داشته باشند.
طاهری:

اولویت و دغدغه کاندیدای منتخب و مطالبه مردم باید پیگیری بحران زیست محیطی خلیج گرگان از جمله لایروبی کانال ورودی ،
مسأله میانکاله و آشوراده باشد. حل این مسأله علاوه بر نجات منطقه، محیط زندگی سالم و کشاورزی، رونق گردشگری و اشتغال را نیز را به ارمغان خواهد داشت.


امین کیا:

ما مردم غرب استان گلستان؛ باید یک شخص انقلابی رو روانه مجلس کنیم ؛ کسی که بی پروا-شجاع-ولایت مدار-باعزت و انقلابی باشه