مجلس ایران دات كام
حوزه کردکوی، ترکمن، بندر گز و گمیشان

حوزه انتخابیه کردکوی، ترکمن، بندر گز و گمیشان

درباره حوزه انتخابیه کردکوی، ترکمن، بندر گز و گمیشان

تعداد کرسی: یک کرسی

کاندیداهای پر طرفدار حوزه کردکوی، ترکمن، بندر گز و گمیشان

کاندیداهای احتمالی حوزه کردکوی، ترکمن، بندر گز و گمیشان

توجه: لطفا اگر کاندیدای حوزه انتخابیه کردکوی، ترکمن، بندر گز و گمیشان که می شناسید هنوز در سایت ثبت نام نکرده اند، به ایشان اطلاع دهید.

حوزه کردکوی، ترکمن، بندر گز و گمیشان

شهرستان کردکوی از شهرستان های استان گلستان در ایران است. شهر کردکوی مرکز این شهرستان است. زبان محلی مردم این شهرستان زبان مازندرانی هست.
ترکمن یکی از شهرستان های ایران در استان گلستان است. شهر بندر ترکمن مرکز این شهرستان است. شهرستان ترکمن در منطقه ترکمن صحرا قرار گرفته و پیشنیه اهالی آن را ترکمن های ایران تشکیل می دهند.
شهرستان بندرگز یکی از شهرستان های شمالی ایران در استان گلستان است. شهر بندرگز مرکز این شهرستان است. زبان محلی مردم این شهرستان زبان مازندرانی است.
گُمیشان یکی از شهرستان های استان گلستان ایران است. صنایع دستی شهرستان گمیشان عمدتاً بر تولید قالیچه، قالی، گلیم، نمد، پشتی، روسری ترکمنی، جاجیم و فرش های دستباف می باشد که علاوه بر ایجاد اشتغال برای زنان و دختران ترکمن نقش مهمی در صادرات کشور دارد.
حوزه کردکوی، ترکمن، بندر گز و گمیشان یکی از پر شورترین حوزه های انتخابیه در انتخابات مجلس است. تبلیغات انتخاباتی در این حوزه در موعد قانونی برگزار می شود و کاندیداهای حوزه کردکوی، ترکمن، بندر گز و گمیشان پس از ثبت نام در وزارت کشور (یا فرمانداریها) و تایید صلاحیت، به تبلیغات می پردازند. کاندیداهای احتمالی انتخابات مجلس یازدهم ( انتخابات مجلس 98 ) می توانند با ثبت نام در سایت مجلس ایران، از خدمات سایت اعم از معرفی (بیوگرافی کاندیدا، سوابق مدیریتی و اجرایی، برنامه های کاندیدا وغیره) ، ارتباط با کاندیدا ، اعلام طرفداری برای اطلاع رسانی به مردم شریف حوزه انتخابیه کردکوی، ترکمن، بندر گز و گمیشان استفاده کنند.حوزه کردکوی، ترکمن، بندر گز و گمیشان دارای یک کرسی یا صندلی در مجلس شورای اسلامی می باشد. انتخابات کردکوی، ترکمن، بندر گز و گمیشان در هر دوره انتخابات از مشارکت بالای مردم برخوردار است و امید می رود در انتخابات مجلس 98 یا همان انتخابات مجلس یازدهم مشارکت بالایی با فعالیت تبلیغات انتخاباتی کاندیداهای کردکوی، ترکمن، بندر گز و گمیشان داشته باشد.

تازه های کردکوی، ترکمن، بندر گز و گمیشان در مجلس

نظرات مردم کردکوی، ترکمن، بندر گز و گمیشان

مردم شریف حوزه انتخابیه کردکوی، ترکمن، بندر گز و گمیشان، می توانید در این قسمت نظرات و پیشنهادات، مشکلات و دغدغه های خود را در مورد کردکوی، ترکمن، بندر گز و گمیشان و انتظارات خود از کاندیداهای کردکوی، ترکمن، بندر گز و گمیشان بنویسید تا نمایندگان شما در مجلس یازدهم به این مسایل توجه بیشتری داشته باشند.