مجلس ایران دات كام
حوزه خرمشهر

حوزه انتخابیه خرمشهر

درباره حوزه انتخابیه خرمشهر

تعداد کرسی: یک کرسی

کاندیداهای پر طرفدار حوزه خرمشهر

کاندیداهای حوزه خرمشهر

توجه: لطفا اگر کاندیدای حوزه انتخابیه خرمشهر که می شناسید هنوز در سایت ثبت نام نکرده اند، به ایشان اطلاع دهید.
تبلیغات انتخاباتی
تبلیغات انتخاباتی

حوزه خرمشهر

خرمشهر یکی از شهرستانهای استان خوزستان در جنوب غربی ایران است. این شهرستان با شهرستانهای آبادان، شادگان و اهواز هم مرز است. مرکز این شهرستان، شهر خرمشهر است. این شهرستان از غرب با کشور عراق هم مرز است. جنوب این استان را خلیج فارس در بر می گیرد.
حوزه خرمشهر یکی از پر شورترین حوزه های انتخابیه در انتخابات مجلس است. تبلیغات انتخاباتی در این حوزه در موعد قانونی برگزار می شود و کاندیداهای حوزه خرمشهر پس از ثبت نام در وزارت کشور (یا فرمانداریها) و تایید صلاحیت، به تبلیغات می پردازند. کاندیداهای انتخابات مجلس یازدهم ( انتخابات مجلس 98 ) می توانند با ثبت نام در سایت مجلس ایران، از خدمات سایت اعم از معرفی (بیوگرافی کاندیدا، سوابق مدیریتی و اجرایی، برنامه های کاندیدا وغیره) ، ارتباط با کاندیدا ، اعلام طرفداری برای اطلاع رسانی به مردم شریف حوزه انتخابیه خرمشهر استفاده کنند.حوزه خرمشهر دارای یک کرسی یا صندلی در مجلس شورای اسلامی می باشد. انتخابات خرمشهر در هر دوره انتخابات از مشارکت بالای مردم برخوردار است و امید می رود در انتخابات مجلس 98 یا همان انتخابات مجلس یازدهم مشارکت بالایی با فعالیت تبلیغات انتخاباتی کاندیداهای خرمشهر داشته باشد. تایید صلاحیت شده های قطعی خرمشهر را در تایید صلاحیت خرمشهر مجلس یازدهم دنبال کنید. تایید صلاحیت قطعی مجلس 98

تازه های خرمشهر در مجلس

نظرات مردم خرمشهر

مردم شریف حوزه انتخابیه خرمشهر، می توانید در این قسمت نظرات و پیشنهادات، مشکلات و دغدغه های خود را در مورد خرمشهر و انتظارات خود از کاندیداهای خرمشهر بنویسید تا نمایندگان شما در مجلس یازدهم به این مسایل توجه بیشتری داشته باشند.