مجلس ایران دات كام
حوزه خرمشهر

حوزه انتخابیه خرمشهر

درباره حوزه انتخابیه خرمشهر

تعداد کرسی: یک کرسی

کاندیداهای پر طرفدار حوزه خرمشهر

کاندیداهای حوزه خرمشهر

توجه: لطفا اگر کاندیدای حوزه انتخابیه خرمشهر که می شناسید هنوز در سایت ثبت نام نکرده اند، به ایشان اطلاع دهید.
تبلیغات انتخاباتی
تبلیغات انتخاباتی

حوزه خرمشهر

خرمشهر یکی از شهرستانهای استان خوزستان در جنوب غربی ایران است. این شهرستان با شهرستانهای آبادان، شادگان و اهواز هم مرز است. مرکز این شهرستان، شهر خرمشهر است. این شهرستان از غرب با کشور عراق هم مرز است. جنوب این استان را خلیج فارس در بر می گیرد.
حوزه خرمشهر یکی از پر شورترین حوزه های انتخابیه در انتخابات مجلس است. تبلیغات انتخاباتی در این حوزه در موعد قانونی برگزار می شود و کاندیداهای حوزه خرمشهر پس از ثبت نام در وزارت کشور (یا فرمانداریها) و تایید صلاحیت، به تبلیغات می پردازند. کاندیداهای انتخابات مجلس دوازدهم ( انتخابات مجلس 1402 ) می توانند با ثبت نام در سایت مجلس ایران، از خدمات سایت اعم از معرفی (بیوگرافی کاندیدا، سوابق مدیریتی و اجرایی، برنامه های کاندیدا وغیره) ، ارتباط با کاندیدا ، اعلام طرفداری برای اطلاع رسانی به مردم شریف حوزه انتخابیه خرمشهر استفاده کنند.حوزه خرمشهر دارای یک کرسی یا صندلی در مجلس شورای اسلامی می باشد. انتخابات خرمشهر در هر دوره انتخابات از مشارکت بالای مردم برخوردار است و امید می رود در انتخابات مجلس 1402 یا همان انتخابات مجلس دوازدهم مشارکت بالایی با فعالیت تبلیغات انتخاباتی کاندیداهای خرمشهر داشته باشد. تایید صلاحیت شده های قطعی خرمشهر را در تایید صلاحیت خرمشهر مجلس دوازدهم دنبال کنید. تایید صلاحیت قطعی مجلس 1402

تازه های خرمشهر در مجلس

نظرات مردم خرمشهر

مردم شریف حوزه انتخابیه خرمشهر، می توانید در این قسمت نظرات و پیشنهادات، مشکلات و دغدغه های خود را در مورد خرمشهر و انتظارات خود از کاندیداهای خرمشهر بنویسید تا نمایندگان شما در مجلس دوازدهم به این مسایل توجه بیشتری داشته باشند.