مجلس ایران دات كام
حوزه خمینی‌شهر

حوزه انتخابیه خمینی‌شهر

درباره حوزه انتخابیه خمینی‌شهر

تعداد کرسی: یک کرسی

کاندیداهای پر طرفدار حوزه خمینی‌شهر

کاندیداهای حوزه خمینی‌شهر

تبلیغات انتخاباتی
تبلیغات انتخاباتی

حوزه خمینی شهر

شهرستان خمینی شهر یکی از شهرستانهای استان اصفهان است. مرکز این شهرستان شهر خمینی شهر است. کوشک و اصغرآباد و درچه از دیگر شهرهای آن هستند. این شهرستان بر اساس آمار سال ۱۳۹۰ جمعیتی برابر ۳۱۲٬۰۰۰ نفر دارد. شهرستان خمینی شهر از سه دهستان به نام های ورنوسفادران خوزان و فروشان که به هم پیوسته اند و بزرگ شده اند، تشکیل شده است.
حوزه خمینی‌شهر یکی از پر شورترین حوزه های انتخابیه در انتخابات مجلس است. تبلیغات انتخاباتی در این حوزه در موعد قانونی برگزار می شود و کاندیداهای حوزه خمینی شهر پس از ثبت نام در وزارت کشور (یا فرمانداریها) و تایید صلاحیت، به تبلیغات می پردازند. کاندیداهای انتخابات مجلس دوازدهم ( انتخابات مجلس 1402 ) می توانند با ثبت نام در سایت مجلس ایران، از خدمات سایت اعم از معرفی (بیوگرافی کاندیدا، سوابق مدیریتی و اجرایی، برنامه های کاندیدا وغیره) ، ارتباط با کاندیدا ، اعلام طرفداری برای اطلاع رسانی به مردم شریف حوزه انتخابیه خمینی شهر استفاده کنند.حوزه خمینی شهر دارای یک کرسی یا صندلی در مجلس شورای اسلامی می باشد. انتخابات خمینی شهر در هر دوره انتخابات از مشارکت بالای مردم برخوردار است و امید می رود در انتخابات مجلس 1402 یا همان انتخابات مجلس دوازدهم مشارکت بالایی با فعالیت تبلیغات انتخاباتی کاندیداهای خمینی شهر داشته باشد. تایید صلاحیت شده های قطعی خمینی شهر را در تایید صلاحیت خمینی شهر مجلس دوازدهم دنبال کنید. تایید صلاحیت قطعی مجلس 1402

تازه های خمینی‌شهر در مجلس

نظرات مردم خمینی‌شهر

مردم شریف حوزه انتخابیه خمینی‌شهر، می توانید در این قسمت نظرات و پیشنهادات، مشکلات و دغدغه های خود را در مورد خمینی‌شهر و انتظارات خود از کاندیداهای خمینی‌شهر بنویسید تا نمایندگان شما در مجلس دوازدهم به این مسایل توجه بیشتری داشته باشند.