مجلس ایران دات كام
حوزه خمین

حوزه انتخابیه خمین

درباره حوزه انتخابیه خمین

تعداد کرسی: یک کرسی

کاندیداهای پر طرفدار حوزه خمین

کاندیداهای حوزه خمین

تبلیغات انتخاباتی
تبلیغات انتخاباتی

حوزه خمین

شهرستان خمین یکی از شهرستان های استان مرکزی ایران است. این شهرستان از دو بخش به نام های مرکزی و کمره تشکیل شده است. زبان و لهجه رایج در منطقه، بیش تر فارسی با لهجه محلی است. جمعیت شهرستان خمین در سال ۱۳۹۵ خورشیدی برابر با ۱۰۵٬۰۱۷ نفر سرشماری شده است.
حوزه خمین یکی از پر شورترین حوزه های انتخابیه در انتخابات مجلس است. تبلیغات انتخاباتی در این حوزه در موعد قانونی برگزار می شود و کاندیداهای حوزه خمین پس از ثبت نام در وزارت کشور (یا فرمانداریها) و تایید صلاحیت، به تبلیغات می پردازند. کاندیداهای انتخابات مجلس دوازدهم ( انتخابات مجلس 1402 ) می توانند با ثبت نام در سایت مجلس ایران، از خدمات سایت اعم از معرفی (بیوگرافی کاندیدا، سوابق مدیریتی و اجرایی، برنامه های کاندیدا وغیره) ، ارتباط با کاندیدا ، اعلام طرفداری برای اطلاع رسانی به مردم شریف حوزه انتخابیه خمین استفاده کنند.حوزه خمین دارای یک کرسی یا صندلی در مجلس شورای اسلامی می باشد. انتخابات خمین در هر دوره انتخابات از مشارکت بالای مردم برخوردار است و امید می رود در انتخابات مجلس 1402 یا همان انتخابات مجلس دوازدهم مشارکت بالایی با فعالیت تبلیغات انتخاباتی کاندیداهای خمین داشته باشد. تایید صلاحیت شده های قطعی خمین را در تایید صلاحیت خمین مجلس دوازدهم دنبال کنید. تایید صلاحیت قطعی مجلس 1402

تازه های خمین در مجلس

نظرات مردم خمین

مردم شریف حوزه انتخابیه خمین، می توانید در این قسمت نظرات و پیشنهادات، مشکلات و دغدغه های خود را در مورد خمین و انتظارات خود از کاندیداهای خمین بنویسید تا نمایندگان شما در مجلس دوازدهم به این مسایل توجه بیشتری داشته باشند.
قلی:

نماینده ای که با توزیع برنج و روغن و پول تریلی تریلی توروستاها رای جمع میکند وسواد ندارد وواقعا کارشناس نیست بدرد ملت نمیخورد نماینده باید اینقدر با سواد باشد که بتواند قانونی وضع کند که بدرد مردم بخورد (حذف)