مجلس ایران دات كام
حوزه خدابنده

حوزه انتخابیه خدابنده

درباره حوزه انتخابیه خدابنده

تعداد کرسی: یک کرسی

کاندیداهای پر طرفدار حوزه خدابنده

کاندیداهای احتمالی حوزه خدابنده

حوزه خدابنده

خدابنده از شهرستان های استان زنجان است. جمعیت خدابنده بر طبق سرشماری سال ۱۳۹۵برابر با ۱۶۴۴۹۳ نفر بوده است. شهر قیدار با جمعیت ۳۴۹۲۱ نفر مرکز این شهرستان است. آب و هوای خدابنده کوهستانی است و با توجه به شرایط خاص کوهستانی می توان آب و هوای آن را اقلیم معتدل کوهستانی نیز به شمار آورد.
حوزه خدابنده یکی از پر شورترین حوزه های انتخابیه در انتخابات مجلس است. تبلیغات انتخاباتی در این حوزه در موعد قانونی برگزار می شود و کاندیداهای حوزه خدابنده پس از ثبت نام در وزارت کشور (یا فرمانداریها) و تایید صلاحیت، به تبلیغات می پردازند. کاندیداهای احتمالی انتخابات مجلس یازدهم ( انتخابات مجلس 98 ) می توانند با ثبت نام در سایت مجلس ایران، از خدمات سایت اعم از معرفی (بیوگرافی کاندیدا، سوابق مدیریتی و اجرایی، برنامه های کاندیدا وغیره) ، ارتباط با کاندیدا ، اعلام طرفداری برای اطلاع رسانی به مردم شریف حوزه انتخابیه خدابنده استفاده کنند.حوزه خدابنده دارای یک کرسی یا صندلی در مجلس شورای اسلامی می باشد. انتخابات خدابنده در هر دوره انتخابات از مشارکت بالای مردم برخوردار است و امید می رود در انتخابات مجلس 98 یا همان انتخابات مجلس یازدهم مشارکت بالایی با فعالیت تبلیغات انتخاباتی کاندیداهای خدابنده داشته باشد.

تازه های خدابنده در مجلس

نظرات مردم خدابنده

مردم شریف حوزه انتخابیه خدابنده، می توانید در این قسمت نظرات و پیشنهادات، مشکلات و دغدغه های خود را در مورد خدابنده و انتظارات خود از کاندیداهای خدابنده بنویسید تا نمایندگان شما در مجلس یازدهم به این مسایل توجه بیشتری داشته باشند.