مجلس ایران دات كام
حوزه خاش، میرجاوه، نصرت‌آباد و کورین

حوزه انتخابیه خاش، میرجاوه، نصرت‌آباد و کورین

درباره حوزه انتخابیه خاش، میرجاوه، نصرت‌آباد و کورین

تعداد کرسی: یک کرسی

کاندیداهای پر طرفدار حوزه خاش، میرجاوه، نصرت‌آباد و کورین

کاندیداهای حوزه خاش، میرجاوه، نصرت‌آباد و کورین

توجه: لطفا اگر کاندیدای حوزه انتخابیه خاش، میرجاوه، نصرت‌آباد و کورین که می شناسید هنوز در سایت ثبت نام نکرده اند، به ایشان اطلاع دهید.
تبلیغات انتخاباتی
تبلیغات انتخاباتی

حوزه خاش، میرجاوه، نصرت آباد و کورین

شهرستان خاش یکی از شهرستان های استان سیستان و بلوچستان است. مرکز این شهرستان، شهر خاش است. جمعیت این شهرستان بر طبق سرشماری سال ۱۳۹۵، برابر با ۱۷۳۸۲۱ نفر بوده است.
میرجاوه یکی از شهرستان های استان سیستان و بلوچستان در شرق ایران است. مرکز این شهرستان شهر میرجاوه است.
کورین یکی از بخش های شهرستان زاهدان در استان سیستان و بلوچستان ایران است. بنابر سرشماری مرکز آمار ایران، جمعیت بخش کورین شهرستان زاهدان در سال ۱۳۸۵ برابر با ۲۳۳۰۷ نفر بوده است.
حوزه خاش، میرجاوه، نصرت‌آباد و کورین یکی از پر شورترین حوزه های انتخابیه در انتخابات مجلس است. تبلیغات انتخاباتی در این حوزه در موعد قانونی برگزار می شود و کاندیداهای حوزه خاش، میرجاوه، نصرت آباد و کورین پس از ثبت نام در وزارت کشور (یا فرمانداریها) و تایید صلاحیت، به تبلیغات می پردازند. کاندیداهای انتخابات مجلس دوازدهم ( انتخابات مجلس 1402 ) می توانند با ثبت نام در سایت مجلس ایران، از خدمات سایت اعم از معرفی (بیوگرافی کاندیدا، سوابق مدیریتی و اجرایی، برنامه های کاندیدا وغیره) ، ارتباط با کاندیدا ، اعلام طرفداری برای اطلاع رسانی به مردم شریف حوزه انتخابیه خاش، میرجاوه، نصرت آباد و کورین استفاده کنند.حوزه خاش، میرجاوه، نصرت آباد و کورین دارای یک کرسی یا صندلی در مجلس شورای اسلامی می باشد. انتخابات خاش، میرجاوه، نصرت آباد و کورین در هر دوره انتخابات از مشارکت بالای مردم برخوردار است و امید می رود در انتخابات مجلس 1402 یا همان انتخابات مجلس دوازدهم مشارکت بالایی با فعالیت تبلیغات انتخاباتی کاندیداهای خاش، میرجاوه، نصرت آباد و کورین داشته باشد. تایید صلاحیت شده های قطعی خاش، میرجاوه، نصرت آباد و کورین را در تایید صلاحیت خاش، میرجاوه، نصرت آباد و کورین مجلس دوازدهم دنبال کنید. تایید صلاحیت قطعی مجلس 1402

تازه های خاش، میرجاوه، نصرت‌آباد و کورین در مجلس

نظرات مردم خاش، میرجاوه، نصرت‌آباد و کورین

مردم شریف حوزه انتخابیه خاش، میرجاوه، نصرت‌آباد و کورین، می توانید در این قسمت نظرات و پیشنهادات، مشکلات و دغدغه های خود را در مورد خاش، میرجاوه، نصرت‌آباد و کورین و انتظارات خود از کاندیداهای خاش، میرجاوه، نصرت‌آباد و کورین بنویسید تا نمایندگان شما در مجلس دوازدهم به این مسایل توجه بیشتری داشته باشند.