مجلس ایران دات كام
حوزه خواف و رشتخوار

حوزه انتخابیه خواف و رشتخوار

درباره حوزه انتخابیه خواف و رشتخوار

تعداد کرسی: یک کرسی

کاندیداهای پر طرفدار حوزه خواف و رشتخوار

کاندیداهای حوزه خواف و رشتخوار

توجه: لطفا اگر کاندیدای حوزه انتخابیه خواف و رشتخوار که می شناسید هنوز در سایت ثبت نام نکرده اند، به ایشان اطلاع دهید.
تبلیغات انتخاباتی
تبلیغات انتخاباتی

حوزه خواف و رشتخوار

خواف یا خاف در ۵۰ کیلومتری مجتمع سنگ آهن سنگان واقع شده که علاوه بر آن معادن سنگ آهن پلاسری نیز با عیار بالا ارزش زیادی به دخایر معدنی این منطقه افزوده می شود. در شهرستان خواف هنرهای دستی و مشاغل سنتی بسیاری رواج دارند.
رشتخوار (رُشْتْخوار) یکی از شهرستان های استان خراسان رضوی است. مرکز این شهرستان شهر رشتخوار می باشد. جنگل، دیگر شهر این شهرستان می باشد. در سال ۱۳۸۵، این شهرستان تعداد ۵۷٬۹۹۴ نفر جمعیت داشته است.
حوزه خواف و رشتخوار یکی از پر شورترین حوزه های انتخابیه در انتخابات مجلس است. تبلیغات انتخاباتی در این حوزه در موعد قانونی برگزار می شود و کاندیداهای حوزه خواف و رشتخوار پس از ثبت نام در وزارت کشور (یا فرمانداریها) و تایید صلاحیت، به تبلیغات می پردازند. کاندیداهای انتخابات مجلس دوازدهم ( انتخابات مجلس 1402 ) می توانند با ثبت نام در سایت مجلس ایران، از خدمات سایت اعم از معرفی (بیوگرافی کاندیدا، سوابق مدیریتی و اجرایی، برنامه های کاندیدا وغیره) ، ارتباط با کاندیدا ، اعلام طرفداری برای اطلاع رسانی به مردم شریف حوزه انتخابیه خواف و رشتخوار استفاده کنند.حوزه خواف و رشتخوار دارای یک کرسی یا صندلی در مجلس شورای اسلامی می باشد. انتخابات خواف و رشتخوار در هر دوره انتخابات از مشارکت بالای مردم برخوردار است و امید می رود در انتخابات مجلس 1402 یا همان انتخابات مجلس دوازدهم مشارکت بالایی با فعالیت تبلیغات انتخاباتی کاندیداهای خواف و رشتخوار داشته باشد. تایید صلاحیت شده های قطعی خواف و رشتخوار را در تایید صلاحیت خواف و رشتخوار مجلس دوازدهم دنبال کنید. تایید صلاحیت قطعی مجلس 1402

تازه های خواف و رشتخوار در مجلس

نظرات مردم خواف و رشتخوار

مردم شریف حوزه انتخابیه خواف و رشتخوار، می توانید در این قسمت نظرات و پیشنهادات، مشکلات و دغدغه های خود را در مورد خواف و رشتخوار و انتظارات خود از کاندیداهای خواف و رشتخوار بنویسید تا نمایندگان شما در مجلس دوازدهم به این مسایل توجه بیشتری داشته باشند.