مجلس ایران دات كام
حوزه کرمان و راور

حوزه انتخابیه کرمان و راور

درباره حوزه انتخابیه کرمان و راور

تعداد کرسی: دو کرسی

کاندیداهای پر طرفدار حوزه کرمان و راور

کاندیداهای حوزه کرمان و راور

تبلیغات انتخاباتی
تبلیغات انتخاباتی

حوزه کرمان و راور

کرمان یکی از شهرستانهای استان کرمان در جنوب شرقی ایران است که مهمترین و بزرگترین شهرستان استان کرمان به شمار می آید. مرکز این شهرستان کلانشهر کرمان است و مرکز استان کرمان نیز به شمار می رود.
شهرستان راور از شهرستان های استان کرمان است که در شمال این استان واقع شده است. فاصلهٔ شهرستان راور تا مرکز استان ۱۴۰کیلومتر می باشد. مرکز این شهرستان شهر راور می باشد. جمعیت شهرستان راور بنا بر سرشماری سال ۱۳۹۵ مرکز آمار ایران، برابر ۴۳۱۹۸ تن است.
حوزه کرمان و راور یکی از پر شورترین حوزه های انتخابیه در انتخابات مجلس است. تبلیغات انتخاباتی در این حوزه در موعد قانونی برگزار می شود و کاندیداهای حوزه کرمان و راور پس از ثبت نام در وزارت کشور (یا فرمانداریها) و تایید صلاحیت، به تبلیغات می پردازند. کاندیداهای انتخابات مجلس دوازدهم ( انتخابات مجلس 1402 ) می توانند با ثبت نام در سایت مجلس ایران، از خدمات سایت اعم از معرفی (بیوگرافی کاندیدا، سوابق مدیریتی و اجرایی، برنامه های کاندیدا وغیره) ، ارتباط با کاندیدا ، اعلام طرفداری برای اطلاع رسانی به مردم شریف حوزه انتخابیه کرمان و راور استفاده کنند.حوزه کرمان و راور دارای دو کرسی یا صندلی در مجلس شورای اسلامی می باشد. انتخابات کرمان و راور در هر دوره انتخابات از مشارکت بالای مردم برخوردار است و امید می رود در انتخابات مجلس 1402 یا همان انتخابات مجلس دوازدهم مشارکت بالایی با فعالیت تبلیغات انتخاباتی کاندیداهای کرمان و راور داشته باشد. تایید صلاحیت شده های قطعی کرمان و راور را در تایید صلاحیت کرمان و راور مجلس دوازدهم دنبال کنید. تایید صلاحیت قطعی مجلس 1402

تازه های کرمان و راور در مجلس

نظرات مردم کرمان و راور

مردم شریف حوزه انتخابیه کرمان و راور، می توانید در این قسمت نظرات و پیشنهادات، مشکلات و دغدغه های خود را در مورد کرمان و راور و انتظارات خود از کاندیداهای کرمان و راور بنویسید تا نمایندگان شما در مجلس دوازدهم به این مسایل توجه بیشتری داشته باشند.