مجلس ایران دات كام
حوزه کازرون

حوزه انتخابیه کازرون

درباره حوزه انتخابیه کازرون

تعداد کرسی: یک کرسی

کاندیداهای پر طرفدار حوزه کازرون

کاندیداهای احتمالی حوزه کازرون

توجه: لطفا اگر کاندیدای حوزه انتخابیه کازرون که می شناسید هنوز در سایت ثبت نام نکرده اند، به ایشان اطلاع دهید.

حوزه کازرون

کازرون یکی از شهرستان های استان فارس در کشور ایران است که در باختر این استان قرار دارد و مرکز آن شهر کازرون است. جمعیت این شهرستان ۲۱۱٬۳۴۱ تن می باشد که سومین شهرستان پرجمعیت استان فارس است. همچنین شهر کازرون با داشتن ۹۶٬۶۸۳ نفر جمعیت پنجمین شهر پرجمعیت استان فارس پس از شیراز، مرودشت، جهرم و فسا می باشد. شهرستان کازرون آب و هوایی نسبتاً معتدل دارد.
حوزه کازرون یکی از پر شورترین حوزه های انتخابیه در انتخابات مجلس است. تبلیغات انتخاباتی در این حوزه در موعد قانونی برگزار می شود و کاندیداهای حوزه کازرون پس از ثبت نام در وزارت کشور (یا فرمانداریها) و تایید صلاحیت، به تبلیغات می پردازند. کاندیداهای احتمالی انتخابات مجلس یازدهم ( انتخابات مجلس 98 ) می توانند با ثبت نام در سایت مجلس ایران، از خدمات سایت اعم از معرفی (بیوگرافی کاندیدا، سوابق مدیریتی و اجرایی، برنامه های کاندیدا وغیره) ، ارتباط با کاندیدا ، اعلام طرفداری برای اطلاع رسانی به مردم شریف حوزه انتخابیه کازرون استفاده کنند.حوزه کازرون دارای یک کرسی یا صندلی در مجلس شورای اسلامی می باشد. انتخابات کازرون در هر دوره انتخابات از مشارکت بالای مردم برخوردار است و امید می رود در انتخابات مجلس 98 یا همان انتخابات مجلس یازدهم مشارکت بالایی با فعالیت تبلیغات انتخاباتی کاندیداهای کازرون داشته باشد.

تازه های کازرون در مجلس

نظرات مردم کازرون

مردم شریف حوزه انتخابیه کازرون، می توانید در این قسمت نظرات و پیشنهادات، مشکلات و دغدغه های خود را در مورد کازرون و انتظارات خود از کاندیداهای کازرون بنویسید تا نمایندگان شما در مجلس یازدهم به این مسایل توجه بیشتری داشته باشند.