مجلس ایران دات كام
حوزه کاشمر، بردسکن، خلیل‌آباد و کوهسرخ

حوزه انتخابیه کاشمر، بردسکن، خلیل‌آباد و کوهسرخ

درباره حوزه انتخابیه کاشمر، بردسکن، خلیل‌آباد و کوهسرخ

تعداد کرسی: یک کرسی

کاندیداهای پر طرفدار حوزه کاشمر، بردسکن، خلیل‌آباد و کوهسرخ

کاندیداهای حوزه کاشمر، بردسکن، خلیل‌آباد و کوهسرخ

تبلیغات انتخاباتی
تبلیغات انتخاباتی

حوزه کاشمر، بردسکن، خلیل آباد و کوهسرخ

کاشمر یکی از شهرستان های استان خراسان رضوی ایران است که در جنوب غربی این استان قرار گرفته است در سال ۱۳۹۵، این شهرستان تعداد ۱۶۸۶۶۴نفر جمعیت داشته است. از محصولات مهم این شهرستان می توان به زعفران، انگور (انواع مختلف)، کشمش و فرش دستباف اشاره کرد.
خلیل آباد نیز از شهرستان های استان خراسان رضوی در شمال شرقی ایران است. مرکز این شهرستان شهر خلیل آباد می باشد. کندر دیگر شهر آن است. در سال ۱۳۸۵، شهرستان خلیل آباد تعداد ۴۵٬۰۰۸ نفر جمعیت داشته است. خلیل آباد در بین دو شهرستان کاشمر و بردسکن واقع شده است، خلیل آباد در فاصله ۲۰ کیلومتری بردسکن و ۱۲ کیلومتری کاشمر واقع شده است.
بردسکن: مرکز این شهرستان شهر بردسکن است. در سال ۱۳۹۵، این شهرستان تعداد ۷۵٬۶۳۱ نفر جمعیت در ۲۳٬۷۳۲ خانوار داشته است.
کوهسرخ: مرکز این شهرستان ، شهر ریوش است.

حوزه کاشمر، بردسکن، خلیل‌آباد و کوهسرخ یکی از پر شورترین حوزه های انتخابیه در انتخابات مجلس است. تبلیغات انتخاباتی در این حوزه در موعد قانونی برگزار می شود و کاندیداهای حوزه کاشمر، بردسکن، خلیل آباد و کوهسرخ پس از ثبت نام در وزارت کشور (یا فرمانداریها) و تایید صلاحیت، به تبلیغات می پردازند. کاندیداهای انتخابات مجلس دوازدهم ( انتخابات مجلس 1402 ) می توانند با ثبت نام در سایت مجلس ایران، از خدمات سایت اعم از معرفی (بیوگرافی کاندیدا، سوابق مدیریتی و اجرایی، برنامه های کاندیدا وغیره) ، ارتباط با کاندیدا ، اعلام طرفداری برای اطلاع رسانی به مردم شریف حوزه انتخابیه کاشمر، بردسکن، خلیل آباد و کوهسرخ استفاده کنند.حوزه کاشمر، بردسکن، خلیل آباد و کوهسرخ دارای یک کرسی یا صندلی در مجلس شورای اسلامی می باشد. انتخابات کاشمر، بردسکن، خلیل آباد و کوهسرخ در هر دوره انتخابات از مشارکت بالای مردم برخوردار است و امید می رود در انتخابات مجلس 1402 یا همان انتخابات مجلس دوازدهم مشارکت بالایی با فعالیت تبلیغات انتخاباتی کاندیداهای کاشمر، بردسکن، خلیل آباد و کوهسرخ داشته باشد. تایید صلاحیت شده های قطعی کاشمر، بردسکن، خلیل آباد و کوهسرخ را در تایید صلاحیت کاشمر، بردسکن، خلیل آباد و کوهسرخ مجلس دوازدهم دنبال کنید. تایید صلاحیت قطعی مجلس 1402

تازه های کاشمر، بردسکن، خلیل‌آباد و کوهسرخ در مجلس

نظرات مردم کاشمر، بردسکن، خلیل‌آباد و کوهسرخ

مردم شریف حوزه انتخابیه کاشمر، بردسکن، خلیل‌آباد و کوهسرخ، می توانید در این قسمت نظرات و پیشنهادات، مشکلات و دغدغه های خود را در مورد کاشمر، بردسکن، خلیل‌آباد و کوهسرخ و انتظارات خود از کاندیداهای کاشمر، بردسکن، خلیل‌آباد و کوهسرخ بنویسید تا نمایندگان شما در مجلس دوازدهم به این مسایل توجه بیشتری داشته باشند.