مجلس ایران دات كام
حوزه کاشمر، خلیل‌آباد و بردسکن

حوزه انتخابیه کاشمر، خلیل‌آباد و بردسکن

درباره حوزه انتخابیه کاشمر، خلیل‌آباد و بردسکن

تعداد کرسی: یک کرسی

کاندیداهای پر طرفدار حوزه کاشمر، خلیل‌آباد و بردسکن

کاندیداهای احتمالی حوزه کاشمر، خلیل‌آباد و بردسکن

توجه: لطفا اگر کاندیدای حوزه انتخابیه کاشمر، خلیل‌آباد و بردسکن که می شناسید هنوز در سایت ثبت نام نکرده اند، به ایشان اطلاع دهید.

حوزه کاشمر، خلیل آباد و بردسکن

کاشمر یکی از شهرستان های استان خراسان رضوی ایران است که در جنوب غربی این استان قرار گرفته است در سال ۱۳۹۵، این شهرستان تعداد ۱۶۸۶۶۴نفر جمعیت داشته است. از محصولات مهم این شهرستان می توان به زعفران، انگور (انواع مختلف)، کشمش و فرش دستباف اشاره کرد.
خلیل آباد نیز از شهرستان های استان خراسان رضوی در شمال شرقی ایران است. مرکز این شهرستان شهر خلیل آباد می باشد. کندر دیگر شهر آن است. در سال ۱۳۸۵، شهرستان خلیل آباد تعداد ۴۵٬۰۰۸ نفر جمعیت داشته است. خلیل آباد در بین دو شهرستان کاشمر و بردسکن واقع شده است، خلیل آباد در فاصله ۲۰ کیلومتری بردسکن و ۱۲ کیلومتری کاشمر واقع شده است.
بردسکن: مرکز این شهرستان شهر بردسکن است. در سال ۱۳۹۵، این شهرستان تعداد ۷۵٬۶۳۱ نفر جمعیت در ۲۳٬۷۳۲ خانوار داشته است.

حوزه کاشمر، خلیل‌آباد و بردسکن یکی از پر شورترین حوزه های انتخابیه در انتخابات مجلس است. تبلیغات انتخاباتی در این حوزه در موعد قانونی برگزار می شود و کاندیداهای حوزه کاشمر، خلیل آباد و بردسکن پس از ثبت نام در وزارت کشور (یا فرمانداریها) و تایید صلاحیت، به تبلیغات می پردازند. کاندیداهای احتمالی انتخابات مجلس یازدهم ( انتخابات مجلس 98 ) می توانند با ثبت نام در سایت مجلس ایران، از خدمات سایت اعم از معرفی (بیوگرافی کاندیدا، سوابق مدیریتی و اجرایی، برنامه های کاندیدا وغیره) ، ارتباط با کاندیدا ، اعلام طرفداری برای اطلاع رسانی به مردم شریف حوزه انتخابیه کاشمر، خلیل آباد و بردسکن استفاده کنند.حوزه کاشمر، خلیل آباد و بردسکن دارای یک کرسی یا صندلی در مجلس شورای اسلامی می باشد. انتخابات کاشمر، خلیل آباد و بردسکن در هر دوره انتخابات از مشارکت بالای مردم برخوردار است و امید می رود در انتخابات مجلس 98 یا همان انتخابات مجلس یازدهم مشارکت بالایی با فعالیت تبلیغات انتخاباتی کاندیداهای کاشمر، خلیل آباد و بردسکن داشته باشد.

تازه های کاشمر، خلیل‌آباد و بردسکن در مجلس

نظرات مردم کاشمر، خلیل‌آباد و بردسکن

مردم شریف حوزه انتخابیه کاشمر، خلیل‌آباد و بردسکن، می توانید در این قسمت نظرات و پیشنهادات، مشکلات و دغدغه های خود را در مورد کاشمر، خلیل‌آباد و بردسکن و انتظارات خود از کاندیداهای کاشمر، خلیل‌آباد و بردسکن بنویسید تا نمایندگان شما در مجلس یازدهم به این مسایل توجه بیشتری داشته باشند.