مجلس ایران دات كام
حوزه کنگاور، صحنه و هرسین

حوزه انتخابیه کنگاور، صحنه و هرسین

درباره حوزه انتخابیه کنگاور، صحنه و هرسین

تعداد کرسی: یک کرسی

کاندیداهای پر طرفدار حوزه کنگاور، صحنه و هرسین

کاندیداهای حوزه کنگاور، صحنه و هرسین

تبلیغات انتخاباتی
تبلیغات انتخاباتی

حوزه کنگاور، صحنه و هرسین

شهرستان کَنگاور از شهرستان های استان کرمانشاه ایران است. جمعیت این شهرستان بر طبق سرشماری سال ۱۳۹۵، برابر با ۷۶٬۲۱۶ نفر (۲۳٬۲۵۳ خانوار) بوده است. زبان مردم این شهرستان کردی با گویش لکی می باشد.
شهرستان صحنه از شهرستان های استان کرمانشاه در غرب ایران است. این شهرستان داری دو بخش مرکزی و دینور است. مرکز این شهرستان شهر صحنه است که در ۵۰ کیلومتری شهر کرمانشاه و در سمت استان همدان قرار گرفته است.
هرسین از شهرستان های استان کرمانشاه بوده که مرکز این شهرستان شهر هرسین است و جمعیت آن ۴۸٬۳۵۰ نفر می باشد و از دو بخش مرکزی (به مرکزیت شهر هرسین) و بیستون (به مرکزیت شهر بیستون) تشکیل شده است.
حوزه کنگاور، صحنه و هرسین یکی از پر شورترین حوزه های انتخابیه در انتخابات مجلس است. تبلیغات انتخاباتی در این حوزه در موعد قانونی برگزار می شود و کاندیداهای حوزه کنگاور، صحنه و هرسین پس از ثبت نام در وزارت کشور (یا فرمانداریها) و تایید صلاحیت، به تبلیغات می پردازند. کاندیداهای انتخابات مجلس دوازدهم ( انتخابات مجلس 1402 ) می توانند با ثبت نام در سایت مجلس ایران، از خدمات سایت اعم از معرفی (بیوگرافی کاندیدا، سوابق مدیریتی و اجرایی، برنامه های کاندیدا وغیره) ، ارتباط با کاندیدا ، اعلام طرفداری برای اطلاع رسانی به مردم شریف حوزه انتخابیه کنگاور، صحنه و هرسین استفاده کنند.حوزه کنگاور، صحنه و هرسین دارای یک کرسی یا صندلی در مجلس شورای اسلامی می باشد. انتخابات کنگاور، صحنه و هرسین در هر دوره انتخابات از مشارکت بالای مردم برخوردار است و امید می رود در انتخابات مجلس 1402 یا همان انتخابات مجلس دوازدهم مشارکت بالایی با فعالیت تبلیغات انتخاباتی کاندیداهای کنگاور، صحنه و هرسین داشته باشد. تایید صلاحیت شده های قطعی کنگاور، صحنه و هرسین را در تایید صلاحیت کنگاور، صحنه و هرسین مجلس دوازدهم دنبال کنید. تایید صلاحیت قطعی مجلس 1402

تازه های کنگاور، صحنه و هرسین در مجلس

نظرات مردم کنگاور، صحنه و هرسین

مردم شریف حوزه انتخابیه کنگاور، صحنه و هرسین، می توانید در این قسمت نظرات و پیشنهادات، مشکلات و دغدغه های خود را در مورد کنگاور، صحنه و هرسین و انتظارات خود از کاندیداهای کنگاور، صحنه و هرسین بنویسید تا نمایندگان شما در مجلس دوازدهم به این مسایل توجه بیشتری داشته باشند.
محفوظ:

با سلام خواهشمند است کاری برای جوانان این شهر انجام دهید و فقط وعده ندهید که دوره ان وعده به اتمام رسیده است. با تشکر


علی:

تورخدا به فکر جوانها و اشتغالشان باشید.


میثم آقاعلیئی:

اشتغال ایجاد کنید برای جوانهای این شهر